“Jakmile začal jít do věku, začal být můj typ”: Jiřina Bohdalová prozradila, proč se nevdala za Karla Gotta

Známá herečka Jiřina Bohdalová zítra oslaví své 90. narozeniny, a před nimi už navštívila velké množství interview, ve kterých odtajnila části svého soukromého života.

Bohdalová portálu Blesk se rozhodla promluvit o tom, jaký vztah měla se zesnulým legendárním zpěvákem Karlem Gottem. Podle jejich slov, byl to úžasný člověk, kterého Jiřina měla od začátku jeho kariéry moc ráda.

Jiřina Bohdalová a Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Své první peníze Gott začal vydělávat v Německu pomoci bonů, které prodával v Česku. Všem Karel prodával prověřené bony za 5 korun, ale Jiřině vždy prodával za 4. Herečka prozradila, že díky Gottovi si koupila své první auto.

Bohdalová řekla i o pohřbu Karla Gotta, během kterého se držela, aby nebrečela. Pro ni odchod známého zpěváka a především úžasného kamaráda byl velmi náročný.

Jiřina Bohdalová a Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Jiřina také promluvila o tom, že maminka Karla Gotta moc chtěla, aby se Bohdalová za jejího syna vdala, ale toho se stalo, protože když Karel byl mladý, vůbec se Jiřině nelíbil.

“Jakmile začal jít do věku, začal být můj typ,”
prozradila herečka. Ke svatbě ale bohužel nedošlo i potom, protože podle Bohdalové, Karel se nechtěl vůbec ženit.

Jiřina Bohdalová a Karel Gott/Zdroj: idnes.cz

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ SE PŘIPRAVUJE NA SVÉ JUBILEUM A DOSTALA JIŽ PRVNÍ DÁREK: „ŠLO MI HLAVOU, JAKOU BUDU MÍT PAMÁTKU“

PŘIPOMINAME: “CÍTIL JSEM SE TEHDY SKORO URAŽENÝ”: ALEŠ CIBULKA ZAVZPOMÍNAL NA VYŠKOLENÍ OD JIŘINY BOHDALOVÉ

Share