“Jiři, ještě hodně šťastných let s tebou“: Simona Stašová poslala dojemný vzkaz mamince Bohdalové ke kulatinám

Herečka Simona Stašová, se narodila v rodině známe herečky Jiřiny Bohdalové a doktora přírodních věd a seizmologa Břetislava Staše. Bez ohledu na to, že manželství se brzy ukončilo, Stašová zachovala vztah i s maminkou, i s tatínkem.

Simona Stašová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Známá česká herečka a matka Strašové Jiřina Bohdalová dnes, třetího května, oslavuje své devadesáté narozeniny. Dcera jí ráno poslala dojemný vzkaz ke kulatinám. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Simona Stašová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Stašová pojmenovala svůj vzkaz Moje máma, a nejprve svěřila, že maminku nazývá Jiři. “Jiři je pro mě synonymem k mami,“ prozradila. Jejích vztah je opravdu silný, ale zároveň si Stašová uvědomuje, že maminku nelze zklamat.

Jiřina Bohdalová a Simona Stašová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Jako silná osobnost je k sobě hodně náročná a je náročná i k druhým,“ popsala Stašová svou maminku. Doplnila, že má ráda pořádek, a to už jako v bytě, ale i ve vztazích k ostatním.

Jiřina Bohdalová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Simona Stašová napsala, že herectví je pro Bohdalovou skutečným povoláním, ne její zaměstnáním či oborem. “Je k tomu povolaná,“ potvrdila.

Simona Stašová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Jiři, ještě hodně šťastných let s tebou. Tvoje dcera Simona,“ napsala na závěr milující dcera.

ČTĚTE TAKÉ: CHARLOTTE GOTTOVÁ OSLAVILA 15 LET: ZVOLÍ-LI SI DÍVKA HERECTVÍ JAKO OBOR, JAK SI PŘÁL TATÍNEK

PSALI JSME: LEGENDA ČESKÉHO SHOWBYZNYSU SLAVÍ 90. NAROZENINY: DO KOHO SE JIŘINA BOHDALOVÁ BĚHEM ŽIVOTA ZAMILOVALA A KDO JEJÍ SOUČASNÝM PARTNEREM

Share