Kolem opuštěného domu zaslechli nějaké kňučení: rozhodli se zjistit, co to je a mezi špínou na starém koberci viděli psa

Jednoho letního dne šlo několik přátel na procházku městem. Kolem opuštěného domu zaslechli nějaké kňučení. Kluci se rozhodli zjistit, co se zvířeti stalo.

Záchrana psa/ Zdroj: pandda.me

Uvnitř vypadala budova jako skládka odpadu. Všude létaly mouchy a bylo tam cítit nepříjemný zápach. Po složitém hledání přátelé našli fenku, která ležela na koberci v prázdné místnosti.

Záchrana psa/ Zdroj: pandda.me

Fenka klidně reagovala na lidi, kteří pro ni přišli, a dokonce se zvedla. Měla oteklé bradavky, ale štěňata poblíž nebyla.

Zřejmě je někdo vzal. Sama matka byla v žalostném stavu, naléhavě potřebovala pomoc.

Záchrana psa/ Zdroj: pandda.me

Jeden z kluků vzal fenku domů. Okamžitě jí dal vodu a nakrmil, poté odstranil všechny blechy, vyčesal fenku a potom i vykoupal. Po usušení se z toulavé fenky stala okouzlující mazlíček s krásnou světlou srstí.

Fenka klidně reagovala na všechny procedury, očividně se bála o své děti.

Záchrana psa/ Zdroj: pandda.me

Kluk měl ještě malé štěně, které bylo nedávno nalezeno na ulici. Fenka se okamžitě spěchala mateřským způsobem olizovat dítě a začala ho krmit.

Záchrana psa/ Zdroj: pandda.me

Nešťastná a opuštěná fenka se stála spasou pro stejně opuštěné štěně.

PSALI JSME: SOUSEDÉ SI STĚŽOVALI NA HLUČNÉ DÍTĚ: MAMINKA VZALA DO RUKY LIST PAPÍRU, PERO A NAPSALA SVOU ODPOVĚĎ

PŘIPOMÍNÁME: “BEZ JISTOTY STŘECHY NAD HLAVOU SE PROSTE DOBŘE ŽÍT NEDÁ”: IVAN BARTOŠ PROMLUVIL, JAK PLÁNUJE ZMĚNIT DOSTUPNOST BYDLENÍ V ČR

Share