Desítky let vypadá téměř stejně: Jak si 62letá herečka zahrála dospívající dívku v reklamě na McDonald’s

Na oslavu padesátého výročí otevření první restaurace řetězce McDonald’s v Japonsku společnost vydala reklamu s tématem 70. let založenou na skutečném příběhu. Hlavní postavu, v minulosti dospívající dívku, hrála stejná herečka, které už je 62 let.

První McDonald’s v Japonsku byl otevřen 21. července 1971. Na počest výročí spustil tým řetězce restaurací reklamu, jejíž zápletka vychází ze skutečných událostí a vrací diváka o půl století zpět, informuje japonský server SoraNews24.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Video zcela přesně znázorňuje doboví interiér, oblečení a účesy herců. Dokonce i balíčky, ve kterých se podávaly hamburgery, cola a hranolky, byly zcela v souladu s tím, co bylo před 50 lety.

Hlavní postavu, mladou dívku, hrála 62letá herečka Yoshiko Miyazdaki. Na začátku videa se diváci ponoří do atmosféry 70. let a na konci se ocitnou v naší době.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

Video začíná tím, že chlapec přivedl dívku do restaurace, objednal jídlo a pak odmítl jíst. Tato japonská reklama naznačuje, že selhání na prvním rande nemusí vždy znamenat zlomené srdce a narušení vztahů.

PSALI JSME: ODVÁŽNÝ EXPERIMENT: ŽENA SI UCHOVÁVALA VE SKŘÍNI JÍDLO Z MCDONALDS PO DOBU 2 LET A UKÁZALA, JAK DNES VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: MÍSTO NAROZENINOVÉHO DORTU DOSTALA TŘÍLETÁ DÍVKA PÁR BANÁNŮ A SVÍČKU: JEJÍ REAKCI STOJÍ ZA TO VIDĚT

Share