Bára Basiková zveřejnila fotku v plavkách: zpěvačka vypadá skvěle, fanouškům se to líbí, ale neobešlo se bez spekulací

Zpěvačce Báře Basikové je 58 let, ale není to pro ni důvod, proč si letní slunce neužít. Jela na chalupu a tam ukázala fotku v plavkách, vypadá skvěle. Kvůli tomu ale také lidé a média dál spekulovali o tom, že se možná s někým chce seznámit. Píše o tom portál Aha!

Tyto spekulace však nebyly neopodstatněné. Před časem hledala někoho, s kým by mohla komunikovat a dělala to prostřednictvím seznamky.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Zveřejnila inzerát na seznamce, ale udělala to pod vymyšleným jménem. Její zkušenost ale nebyla příliš pozitivní, spíše zažila určité zklamání.

„Když jsem to oznámila dcerám, smály se tomu a říkaly, že jsem se zbláznila,“ řekla Bára Basiková pro web Ženy.iprima.cz.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Sama se ale za to, co udělala, nestydí. Zpěvačka vzpomíná, že dříve neustále komunikovala se spoustou lidí, takže pro ni nebyl problém navázat kontakt s nějakým člověkem.

Ale v poslední době kvůli mnoha omezením to nebylo snadné, takže podle ní byla seznamka jedním z mála míst, kde se lidé mohli seznámit. Každopádně je to nějaká zkušenost.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Byla však i trochu zklamaná. Tak například tam byli muži asi jejího věku, ale zdálo se jí, že jsou starší. Uvědomuje si, že už i ona má určitý věk, ale sama se cítí výrazně mladší.

„Docela mě zaráží, kolik těch chlapů si tam dává fotku v nelichotivé situaci,“ dodala Bára Basiková.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zpěvačka zveřejnila nedávno fotku v plavkách. Vypadá skvěle a mnoho fanoušků jí o tom v komentářích napsalo.

PSALI JSME: „SPOLU NAVŽDY“: MONIKA BAGÁROVÁ PO HODNĚ DLOUHÉ DOBĚ ZVEŘEJNILA SPOLEČNOU FOTOGRAFII S MURADOVEM

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ VÁM PROZRADÍM JEDNU VĚC“: PĚVEC ŠTEFAN MARGITA SDĚLIL NOVINU, KTERÁ PŘEKVAPILA I JEHO MANŽELKU HANU ZAGOROVOU

Share