Sousedé si stěžovali na hlučné dítě: maminka vzala do ruky list papíru, pero a napsala svou odpověď

Geralin z Malajsie sdílela svůj příběh na sociální síti Facebook. Prozradila, že je maminkou pětiměsíčního miminka. Samozřejmě, stejně jako všechny děti, její dítě vyjadřuje své emoce pláčem. Existují jak noční, tak denní záchvaty, ale Gerain se je snaží včas zastavit.

Dítě / Zdroj: syl.ru

A jednoho dne však sousede se postěžovali na mladou maminku a její dítě. Pokojská, která ty všechny stížností si nechala slyšet, předala informaci Geralin.

Po nějaké době přišla opět stížnost. Sousedé se rozhodli nechat vzkaz. „Prosím, zavírejte dveře, když dítě pláče. Pracujeme doma a cizí hluk nás rozptyluje. Buďme k sobě ohleduplnější.“

Vzkaz, který žena dostala od sousedu / Zdroj: YouTube

Po přečtení vzkaz, Geralin vzala do ruky list papíru, pero a napsala svou odpověď: „Děti mohou dráždit svým výkřikem a pláčem, ale je to jejich přirozená reakce na vnější podněty a jediný způsob, jak vyjádřit své emoce. Nejsem čarodějka a nemám magii, abych dítě donutila přestat plakat a aby rostlo rychleji.“

Na konci zprávy mladá matka žertovala, že dítě „přísně varuje“. Geralene naznačila, že sousedé nemají děti, a proto tak negativně vnímají dětský pláč.

Matka a dítě / Zdroj: syl.ru

Obvykle nejvíce obtěžují takové okamžiky těch lidí, kteří nemají potomky. Je pro ně těžké pochopit, že není snadné uklidnit dítě a že pláč dítěte je přirozeným dočasným jevem.

Geralene také dala sousedům několik rad, jak si ulehčit život. Například koupit špunty do uší nebo sluchátka. Možná zpočátku bude neobvyklé pracovat s použitím takových doplňků, a přesto jsou účinné. Také mladá maminka předpokládala, že v dané situaci mohou koberce pomoci, protože pohlcují zvuk. Respektive, pláč nebude tak slyšet. Nebo, jako možnost, sousedé mohou přesunout pracoviště do jiné místnosti, například na opačné straně bytu.

Matka a dítě / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL V HORÁCH SOTVA ŽIVÉHO PSA S TELEFONNÍM ČÍSLEM NA OBOJKU: KDYŽ ZAVOLAL NA ČÍSLO, BYL ZMATENÝ

PŘIPOMÍNÁME: „SPOLU NAVŽDY“: MONIKA BAGÁROVÁ PO HODNĚ DLOUHÉ DOBĚ ZVEŘEJNILA SPOLEČNOU FOTOGRAFII S MURADOVEM

Share