Muž našel v horách sotva živého psa s telefonním číslem na obojku: Když zavolal na číslo, byl zmatený

Jednou zkušený cyklista Manuel Delgado narazil v horách ve Španělsku na sotva živého psa s telefonním číslem na obojku. Když muž vytočil číslo, neměl tušení, co má dělat dál.

Uprostřed malebné krajiny ležel pes, který téměř nevykazoval známky života. Manuel okamžitě pochopil, že zvíře potřebuje pomoc.

V horách/ Zdroj: pikabu.ru

Muž si všiml na jeho obojku nápisu s telefonním číslem a jménem. Pejsek se jmenoval Tizon! Když cyklista zavolal na číslo, uslyšel jen odpověď: „Po pípnutí zanechte zprávu, prosím.“

Pes/ Zdroj: pikabu.ru

Potom se muž obrátil o pomoc na policii. Pak policisté odhalili celou pravdu o Tizonovi!

Ukázalo se, že to není poprvé, co dostali hovor o „zraněném“ psovi jménem Tizon, který ve skutečnosti jen předstírá, že je mrtvý, aby získal jídlo a péči od vyděšených kolemjdoucích!

Pes/ Zdroj: pikabu.ru

Manuel byl v šoku a nemohl uvěřit hereckým schopnostem tohoto psa!

„Tento pes má dobře definované schéma, jak oklamat kolemjdoucí. Dělá to tak talentovaně, že je nemožné projít kolem lhostejně. Lidé volají policii téměř každý den a mezi nimi se pravděpodobně objeví někdo, kdo si pejska vezme s sebou,“ řekl cyklista.

Pes s majiteli/ Zdroj: pikabu.ru

Muž sdílel tento příběh na sociálních sítích a napsal: „Mazlíček tím chtěl pozornost a získal ji.“

PSALI JSME: TOULAVÝ PES POMOHL CESTUJÍCÍM NAJÍT CESTU Z TEMNOTY DO TÁBORA: ALE NEVZALI HO Z SEBOU, EXISTUJÍ PRO TO DŮVODY

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI KOUPILA DRAHÉ ŠTĚNĚ, ALE JEJÍ PŘÍBUZNÍ SE HO ZAČALI BÁT: UKÁZALO SE, ŽE TO NENÍ PES

Share