Muž si koupil vetchý dům a 3 roky ho renovoval: Všechno udělal sám a ukázal výsledek po rekonstrukci

Ryan Lewis Powell si pořídil vetchý dům před 3. lety a ihned po koupi zahájil rekonstrukci. Opravu zatěžovala skutečnost, že muž musel šetřit peníze, a hlavně proto nad tím pracoval sám. Výsledek po rekonstrukci překvapil lidi na sociálních sítích. Uživatelé internetu společně potvrdili, že Ryan má zlaté ruce.

Dům/Zdroj: syl.ru

Obnovení starého domu se začalo z kuchyňky. Zpočátku muž zlikvidoval starý nábytek a dlaždice. Následně vymaloval stěny obyčejnou barvou a na podlahu umístil koberec s tropickým potiskem. Interiér muž zdokonalil hezkými pokojovými rostlinami v květináčích. Ve výsledku kuchyňka vypadá stylovější.

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Ke změnám došlo také v obýváku. Ryan potvrdil, že tento pokoj nebyl roky měněn. Muž proto zcela vyměnil podlahu, nabarvil stěny bílou a zelenou barvami. Takové barvy mu umožnily vytvořit neobvyklý a jasný vzhled celého pokoje. Nedošlo k tomu, že pokoj vypadá nudně, protože má zároveň několik barevnějších akcentů.

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Pokoj/Zdroj: syl.ru

V koupelně se všechno po opravách rovněž stalo vypadat lepé. Ryan zpočátku odstranil starou vanu a instaloval tam novou. Ryan od nuly změnil pokoj. Pro koupelnu se muž rozhodl použít přírodní styl. Je to elegantní a lakonické řešení pro jakoukoliv koupelnu. Neobvyklostí je přítomnost speciální ploché televize.

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Pokoj/Zdroj: syl.ru

Změny se dotkly domu nejen uvnitř, ale i zvenku. Ryan přetvořil i fasádu domu. Muž vyměnil starou střešní krytinu za novou.

Dům/Zdroj: syl.ru

Na stěny přilepil atraktivní dlaždice, což změnilo celkový vnější vzhled stavby. Barák se stal pozoruhodnějším.

PSALI JSME: MUŽ DĚLAL OPRAVY V DOMĚ KLIENTŮ A NAŠEL SKRÝŠ MINULÝCH MAJITELŮ: KDYŽ LIDE VIDĚLI, CO JE UVNITŘ, SLÍBILI, ŽE UDĚLAJÍ TOTÉŽ

ČTĚTE TAKÉ: ZÁMEČNÍK PROVÁDĚL OPRAVY A NAŠEL SKRÝŠ MINULÝCH NÁJEMNÍKŮ: KDYŽ DIVÁCI VIDĚLI, CO JE UVNITŘ, SLÍBILI, ŽE UDĚLAJÍ TOTÉŽ

Share