Muž dělal opravy v domě klientů a našel skrýš minulých majitelů: Když lide viděli, co je uvnitř, slíbili, že udělají totéž

Uživatel sociální sítě TikTok Craig Harrigann publikoval pod přezdívkou hooserice88 video, ve kterém řekl, že prováděl opravy v kuchyni se svým kolegou, když narazil na úžasný překvapení s poznámkou a malým dárkem.

Skrýš nalezena při opravě domu / Zdroj: medialeaks.ru

„Takže jsme připravili k opravě kuchyň a našli malý vzkaz pod podlahou,“ vysvětluje Craig ve svém videu.

Ve vzkazu se mluvilo o rodině, která žila v tomto domě. Zpráva byla určena dalším nájemníkům, kteří začnou dělat opravy a narazí vlastně na tento vzkaz.

„Bydleli tu Jack a May, spolu se třemi dětmi a psem. Kuchyň se opravovala v průběhu dubna a května 2001. Přejeme snadnou a rychlou opravu. Vypijte za naše zdraví.“ stálo ve vzkaze napsaném fixou.

Skrýš nalezena při opravě domu / Zdroj: medialeaks.ru

K nápisu byla přiložena malá lahev whisky Glenkinchie.

Jak uvedl autor videa v komentářích, nejprve si myslel, že láhev s poselstvím byla ponechána nedávno, dokud neslyšel překvapená slova svého kolegy.

„Když jsem viděl datum, říkal jsem si, že už to není až tak dávno, co tu tento vzkaz zanechali. Pak ten kolega řekl, že v roce 2001 se ještě ani nenarodil.“

Video bylo zhlédnuto více jak stotisíckrát. Lide byli dojati malým dárkem od minulých majitelů. Podle mnohých je vždy příjemné dozvědět se více o bývalých nájemcích a láhvička alkoholu je příjemný bonus.

Skrýš nalezena při opravě domu / Zdroj: medialeaks.ru

Mnozí se rozhodli opakovat trik a rozhodli se vytvořit svou vlastní skrýš v domě, kde bydli.

To je skvělý nápad!

Jak krásné to je. Udělám to samé, až moje oprava v domě konečně skončí.

PSALI JSME: PŘANÍ NEPLNÍ DŽIN, ALE MILIARDÁŘ JEFF BEZOS: POTVRDILA TO 82LETÁ BABIČKA, JEJÍŽ SEN O VESMÍRU SE SPLNIL V 60 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: CHLAP VE VIDEU ZHODNOTIL SVOU PŘÍTELKYNI: ON VŠAK NEVĚDĚL, ŽE ONA STOJÍ PŘÍMO ZA NÍM A JAK TO DOPADNE

Share