Turista náhodou našel v lese na Českolipsku velké množství peněz v balíčku: policisté však o podrobnostech případu nemluví a vysvětlili proč

Kriminalisté nyní musí vyřešit záhadný případ, který se odehrál ve Cvikově na Českolipsku. Jeden turista šel po lesní stezce a náhodou tam uviděl balíček, ve kterém byly peníze. Peněz tam bylo hodně a tak se obrátil na policii. Informuje o tom web TN.cz.

Místní policisté tvrdí, že jde o ojedinělý případ, ještě nikdy jim nikdo nenahlásil nález takového množství peněz. Turista tyto peníze uviděl náhodou.

Peníze / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Pravděpodobně někdo šel před ním a ten muž měl peníze, které byly v balíčku. Pravděpodobně spadli na zem a majitel těchto peněz si toho nevšiml.

Už jsou to tři týdny, ale zatím se nikdo neobrátil na policii, aby si vyzvedl bankovky. Policie nechápe, proč jejich majitel zatím nepřišel.

Peníze / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Podrobnosti o tom, jaké to byly peníze, v jakém balíku byly a další podrobnosti policisté sdělit nechtějí. Podle nich by tyto podrobnosti měl říci ten, kdo tyto bankovky vlastnil. Tímto způsobem by bylo možné pochopit, kdo přesně je jejich vlastníkem.

Navíc to nechtěli dělat, protože by to mohlo vyvolat velkou poptávku mezi lidmi, kteří by chtěli získat toto bohatství, ale kterým to nepatřilo.

Peníze / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Peníze u policie budou uloženy do 25. července, pak budou předány do správního odboru Městského úřadu ve Cvikově. Tam budou ještě 1 rok.

Pokud je do té doby nepřijede vyzvednout majitel, pak tyto peníze bude moci obec začít spravovat. V takovém případě by turista, který je našel, mohl získat 10 procent z nálezu.

PSALI JSME: KVŮLI KRÁSNÝM SVATEBNÍM FOTKÁM NEVĚSTA SHODILA 60 KG: JAK TEĎ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ EXMANŽELKA ARNOLDA SCHWARZENEGGERA

Share