Jak vypadá exmanželka Arnolda Schwarzeneggera

V roce 2011 se Arnold Schwarzenegger po 25 letech manželství rozvedl se svou ženou Marií Shriver.

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver / Zdroj: new-magazine.ru

Důvodem rozvodu bylo přiznání herce k nevěře a k nemanželskému synovi od hospodyně, s níž svůj vztah tajil celých deset let.

Pro Marii a děti to byl skutečný šok. Děti na chvíli přestaly komunikovat s otcem, starší syn dokonce odmítl příjmení Schwarzenegger a přijal příjmení matky. Je pravda, že v průběhu let se vztahy dětí a biologického otce začaly zlepšovat.

Maria Shriver / Zdroj: new-magazine.ru

Mimochodem, Maria je stejně slavná jako její hvězdný manžel. Je novinářkou, autorkou několika knih a neteří 36. prezidenta USA Johna Kennedyho.

Maria Shriver / Zdroj: new-magazine.ru

Maria se z rozvodu rychle vzpamatovala. Plně se začala věnovat práci a výchově dětí. Vedla vlastní program v televizi, napsala několik knih.

Maria Shriver / Zdroj: new-magazine.ru

Po rozvodu se Arnold začal aktivně věnovat svému osobnímu životu. Často ho viděli s různými ženami. Jeho exmanželka chodila s politologem Matthewem Downem. Ve svých 65 letech vypadá žena skvěle.

Arnosl s rodinou / Zdroj: new-magazine.ru

S bývalým manželem se snaží udržovat přátelské vztahy kvůli dětem. Potkávají se na dětských slavnostech, maturitách. Nedávno v jednom z rozhovorů Terminátor se přiznal, že rozvod s manželkou byl obrovskou chybou a teď toho lituje.

PSALI JSME: JAKO LOCIKA: TATO ŽENA UŽ SI 20 LET NEMYJE VLASY A TVRDÍ, ŽE PÉČE O NĚ JE VELMI JEDNODUCHÁ

PŘIPOMÍNÁME: OČIŠTĚNÁ KARMA: JAK SE BUDDHISTICKÉMU MNICHOVI PODAŘILO ZACHRÁNIT 8 000 ŠTĚŇAT A NAJÍT PRO NĚ NOVÝ DOMOV

Share