„Tak už mě to taky dostihlo“: Ministryně práce Jana Maláčová dostala koronavirus

39letá ministryně práce Jana Maláčová na svých sociálních sítích prozradila, že dostala koronavirus, od kterého se důsledně chránila během celé pandemii. Fanouškům napsala, že se o nakažení dozvěděla po testování, protože žádné vážné příznaky onemocnění neměla.

Jana Maláčová/Zdroj: youtube.com

“Tak už mě to taky dostihlo. Mám covid-19, včerejší test mi vyšel pozitivní,“ uvedla dnes Jana, kterou čeká karanténa, ve které bude 2 týdny. Posle jejich slov teď má naštěstí mírný průběh onemocnění a žádné problémy s dýcháním nemá.

Denně počet nakažených v České republice klesne, ale také pravidelně se objevuje informace o nakažení koronavirem mezi známými osobnosti. Ze známých politiku covid měl i ministr vnitra Jan Hamáček a také ministr obrany ČR Lubomír Metnar. Velké množství politiků už koronavirus prodělali, a na štěstí všichni měli lehký průběh nemoci.

Jana Maláčová/Zdroj: youtube.comPSALI JSME: VE SVĚTĚ JE CELKOVĚ VÍCE NEŽ 128,2 MILIONU NAKAŽENÝCH: JE ZNÁMO, KTERÁ EVROPSKÁ ZEMĚ MÁ NEJVYŠŠÍ POČET OČKOVANÝCH PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMINAME: “NA CHALUPU V HORÁCH NEMŮŽEME”: HEREČKA JANA PLODKOVÁ SE NAKAZILA KORONAVIREM

Share