“Na chalupu v horách nemůžeme”: Herečka Jana Plodková se nakazila koronavirem

Ve dnešní době kvůli přísným vládním opatřením se koronavirus šíři méně, ale stejně se objevuje velké množství případů nákazy. O nakažení koronavirem se rozhodla informovat i známá herečka Jana Plodková, která musí trávit karanténu ve svém bytě.

Jana Plodková se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Žije se svým partnerem Filipem Žilkou v bytě v Praze. Ve svém obydlí mají terasu, a díky tomu mohou denně sedět venku a dýchat čerstvým vzduchem. Nejvíc pár má rád odpočinek na své chalupě, která se nachází v Krkonoších.

Ve dnešní době kvůli opatřením proti koronaviru tam jet nemohou. “Na chalupu v horách nemůžeme a dneska jsem zjistila, že můj oblíbený Průhonický park je Praha – Západ, kam nemáme vstup,” řekla herečka portálu Super.

Jana Plodková se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Dnešní počasí dokonce povoluje herečce ležet na své terase a slunit se. Nejvíc se Janě během karantény líbí to, že denně je spolu se svým partnerem. Momentálně se pár cítí moc dobře, a všichni fanoušci věří, že moc rychle zvítězí koronavirus.

Jana Plodková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREČKA ESTER GEISLEROVÁ UKÁZALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, KDO JE JEJÍ NOVOU LÁSKOU A PROZRADILA, KDE SE SEZNÁMILI

PŘIPOMINAME: JANA HLAVÁČOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA, PROČ SE ODMÍTLA NECHAT OČKOVAT PROTI KORONAVIRU: HEREČKA ŘÍKÁ, ŽE UŽ TO PRO NI NEMÁ SMYSL

Share