Jana Hlaváčová otevřeně promluvila, proč se odmítla nechat očkovat proti koronaviru: herečka říká, že už to pro ni nemá smysl

Očkování v Česku začalo 27. prosince a prioritní skupinou pro očkování byli nejprve lidé starší 80 let. Známé herečce Janě Hlaváčové je už 82 let, takže má právo dostat vakcínu ještě od začátku očkování, ale neudělala to. Prý to nechce. Informoval o tom portál Blesk.

Herečka řekla, že to dělat nechce, protože to už nemá smysl. Podle ní je to v jejím případě už zbytečné.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

„Jsem ležák, nikam nechodím. A ten, kdo je se mnou ve styku, je očkován nebo testován,“ řekla Jana Hlaváčová Blesku. Už se prý ničeho nebojí.

Podle svých slov většinu času buď spí, nebo se dívá na televizi. Jistou radostí pro ni je, že může koukat na filmy, ve kterých hrála se svým manželem Luďkem Munzarem.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Ráda vzpomíná na ty okamžiky života, ty vzpomínky jsou pro ni velmi drahé, díky nim stále žije. Kromě toho ale s pomocí televize sleduje i to, co se nyní děje, a také svou rodinu.

Například její dcera Barbora Munzarová je také herečkou a hraje také její vnučka Anička Dvořáková. Například její vnučka ztvárnila malou roli v seriálu Hlava Medúzy.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Určitě je ráda, že viděla svou vnučku, ale nemůže říct, že by ji chtěla vidět jako herečku. Ale říká, že jí je jedno, co Anička bude dělat, jen chce, aby byla šťastná.

Jana Hlaváčová řekla, že se s Aničkou vídá jen zřídka. Dodala také, že už žije vleže, takže už „žije mimo“. Co konkrétně měla na mysli, není známo.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Její zdravotní stav rozhodně není dobrý. Lékaři zatím nemohou jednoznačně stanovit diagnózu.

PSALI JSME: CELINE DION NEMŮŽE ZADRŽET SLZY, KDYŽ SLYŠÍ ZNÁMÉ PROVEDENÍ PÍSNĚ QUEEN: VIDEO ZÍSKALO PŘES 19,2 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MOŽNÁ UŽ LETOS V LÉTĚ BUDOU MOCI ČEŠI CESTOVAT NA DOVOLENOU DO JINÝCH ZEMÍ: ANDREJ BABIŠ ŘEKL, ŽE PO VELIKONOCÍCH UŽ ASI O TOM BUDE MOŽNÉ MLUVIT PODROBNĚJI

Share