O slepé a hluché štěně se nikdo nestaral a čekal ho nezáviděníhodný osud: Ale situace se ale změnila, když pes byl nabídnut ženě, která mu dala šanci na šťastný život

Život roztomilého štěněte jménem Prasátko začal smutnými okamžiky. Ale čekali ho neuvěřitelné zvraty osudu.

Štěně/Zdroj: goodhouse.com

Čivava Prásatko se narodila v roce 2017. O slepé a hluché štěně se nikdo nestaral a čekal ho nezáviděníhodný osud, pokud ho nezachránili včas pracovníci místního útulku pro psy. Roztomilá a plachá čivava, přezdívaná Prásatko kvůli své jemné růžové barvě, byla nabídnuta zkušené veterinářce Melisse Shapiro. Pak ještě nechápala, kolik potíží bude muset čelit, ale jak čas ukázal, toto rozhodnutí bylo nejlepší v jejím životě.

Štěně trpělo záchvaty úzkosti a měla potíže s přizpůsobením se svému novému domovu. Štěně nevidělo ani neslyšelo, co se děje… Ale pár se nevzdal a upřímně chtěl pomoct Prasátku zapomenout na hrůzy minulosti. Pár naučil psa komunikovat pomocí dotyku a lehkého poklepání a pokusil se vytvořit pro nového mazlíčka co nejpohodlnější podmínky. Prasátko si postupně začalo zvykat na nový život.

Melissa, která se do štěně zamilovala na první pohled, byla hrdá na svůj úspěch a sdílela fotografie a videa mazlíčka s uživateli sociálních sítí.

A brzy došlo k novému obratu v osudu psa. Učitelka na základní škole se o Prasátku dozvěděla a rozhodla se použít příběh štěněte jako příklad pro své studenty. Vypracovala osnovy, kterými se snažila inspirovat děti, aby se nebály obtíží.

Melisse se iniciativa učitelky líbila, a proto nabídla pomoc s rozvojem programu. Tak se objevil web, kde si děti mohly najít různé materiály pro školní a mimoškolní práci o rozvoji pozitivního myšlení.

A příští léto již bude dostupná kniha o Prasátku, která vypráví o všech dobrodružstvích štěněte – od záchrany až po jeho proměnu. Napsala to Melissa, žena, která viděla potenciál vyděšeného, ​​chvějícího se psa a dala mu šanci na šťastný život.

Kniha/Zdroj: goodhouse.com

Chcete si přečíst knihu o životě Prasátka?

PSALI JSME: KDYŽ ŠTĚNĚ ZMIZELO V ROCE 2006, MAJITELÉ SE SNAŽILI HO NAJÍT, ALE MARNĚ : PO 14 LETECH SE STAL ZÁZRAK A PES SE OBJEVIL

PŘIPOMÍNÁME: ŠTĚNĚ SNĚDLO ŠPATNOU KOŘIST A ZMĚNILO SE K NEPOZNÁNÍ: VIDEO O PEJSKOVI SE STALO VIRÁLNÍM A ZÍSKALO TÉMĚŘ 40 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share