Štěpánka a Pavel ze show Svatba na první pohled už netvoří pár: Štěpánka prozradila, proč se tak stalo

Díky experimentální show Svatba na první pohled našli někteří lidé své partnery. Lidé získávali svou lásku díky vědě. Alespoň to tak vypadalo na začátku, pak se však všechny tyto páry rozešly. Diváci měli Štěpánku Hadenovou a Pavla Dleska nejraději a tento pár spolu vydržel déle než ostatní. Ale i oni se rozhodli rozejít. Štěpánka Hadenová prozradila důvod jejich rozchodu pro ŽivotvČesku.cz.

Pavel a Štěpánka byli oblíbenou dvojicí většiny diváků pořadu Svatba na první pohled. Ještě v únoru hovořili, že jejich vztah je v pořádku, nyní však situace vypadá úplně jinak.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk / Zdroj: TV Nova

„Rozešli jsme, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi a jsem na Páju moc akční,“ řekla Štěpánka Hadenová pro Život v Česku.

Vysvětlila, že Pavel je dost klidný člověk a má rád klid, ale ona má raději aktivní život. Proto se rozhodli tento vztah ukončit.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk / Zdroj: TV Nova

Podle ní zůstali jako přátelé. Dodala, že má ráda různé aktivity a nelibilo se jí, že seděla často u televize.

Diváci show doufali, že vědci dokázali přesně vybrat alespoň jeden pár, který bude mít v budoucnu skvělý vztah. A na začátku to opravdu tak vypadalo.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk / Zdroj: TV Nova, youtube.com

Už v minulosti Štěpánka upozorňovala, že s Pavlem nikoho nehráli, byli to skuteční oni. Podle ní kamery natáčely 24 hodin denně, takže nemohli někoho hrát, byli skuteční, jako v reálném životě.

PSALI JSME: VE VZTAHU MEZI ČESKOU UČITELKOU ARIANOU A PÁKISTÁNSKÝM MLADÍKEM ABDULLAHEM VYPUKLA KRIZE: ČEŠKA JE NEUSTÁLE DOMA

PŘIPOMÍNÁME: „NEČEKALA JSEM“: MODERÁTORKA OPRAH WINFREYOVÁ PŘIZNALA, ŽE BYLA ROZHOVOREM S HARRYM A MEGHAN PŘEKVAPENA

Share