Ve vztahu mezi českou učitelkou Arianou a pákistánským mladíkem Abdullahem vypukla krize: Češka je neustále doma

Před několika měsíci se Pákistánec Abdullah a Češka Ariana vzali. Je mu 23 let a je jí 65 let, ale nebyla to překážka pro jejich lásku. Ale takové jejich rozhodnutí určitě mnohé lidi překvapilo. Ale zdá se, že v jejich rodině nastala první krize. Píše o tom portál Expres.cz

Před časem Ariana prozradila pro Daily Pakistan, že ji Abdullah požádal o ruku přes Messenger. Bylo to několikrát, odmítla ho vzít, ale nakonec se rozhodla přijet do Pákistánu.

Abdullah a Ariana / Zdroj: Daily Pakistan

Pak se ale vzali a začali žít v Pákistánu. Přesto se již objevily informace, že jejich manželství je v určité krizi.

Pákistánský novinář Alí Aršád prozradil pro portál Blesk.cz, že Ariana, která pracovala jako učitelka, nyní platí jejich dům. Vysvětlil, že rodina jejího manžela „není nejbohatší“.

Češce se také nelíbí, že jí její manžel nevěnuje dostatek pozornosti a času. Kromě toho se jí také nelíbí, že ona je neustále doma.

Abdullah a Ariana / Zdroj: Daily Pakistan

„Nedával jí dárky, nebral na procházky ani neukazoval známá místa, nepohostil místními jídly,“ řekl Alí Aršád Blesku. Kromě toho novinář osobně zná rodinu tohoto Pákistánce, je jejich kamarádem.

Přesto má Abdullah svou českou manželku rád. Podle svých slov chce žít se svou milovanou ženou až do smrti. Ariana se také snaží dělat všechno, aby jejich láska pokračovala.

Pravděpodobně jejich milostný příběh po nějaké době může pokračovat v Česku. Češce se život v Pákistánu moc nelíbí, ale její manžel by nebyl proti tomu, aby se přestěhovali do Evropy.

Abdullah a Ariana / Zdroj: Daily Pakistan

Ariana proto minulý měsíc pobývala v Česku, aby zajistila svému manželovi vízum. Je možné, že by se za půl roku mohli přestěhovat do Česka.

PSALI JSME: „DĚLAL JSEM RŮZNÉ BRIGÁDY. ROZVÁŽEL JSEM BALÍKY“: SYN PATRASOVÉ A SLOVÁČKA PROMLUVIL, O CO HO PŘIPRAVIL KORONAVIRUS

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA POMOHLA BEZDOMOVCI A TÉMĚŘ NA TO ZAPOMNĚLA: KDYŽ HO POTKALA PO 14 LETECH, NEMOHLA UVĚŘIT SVÝM OČÍM

Share