Miroslava Němcová připouští možnost, že by mohla v budoucnu kandidovat na prezidentku: „Každé rozhodnutí má svůj čas,“ řekla senátorka

Senátorka za ODS Miroslava Němcová připouští možnost, že by mohla v budoucnu kandidovat na prezidentku. Minulý týden agenturou STEM/MARK byl poveden sociologický průzkum, podle kterého se paní senátorka umístila na druhém místě po moderátorovi a hercovi Marku Ebenovi. Píše o tom web iDNES.cz.

Miroslava Němcová je členkou Občanské demokratické strany od roku 1992. Za svou politickou kariéru byla předsedkyní a místopředsedkyní Sněmovny a 10. října 2020 se stala senátorkou.

Miroslava Němcová / Zdroj: youtube.com

Nyní nevylučuje možnost své kandidatury v příštích prezidentských volbách. Reagovala tak na výsledky sociologického průzkumu agentury STEM/MARK a řekla to pro Rádio Impuls.

Podle tohoto průzkumu obsadil první místo moderátor a herec Marek Eben a na druhém místě byla Miroslava Němcová. Řekla, že takové výsledky pro ni byly rozhodně příjemné.

Miroslava Němcová / Zdroj: youtube.com

Také podle tohoto průzkumu je na třetím místě generál Petr Pavel.

Myslí si, že šlo o vyjádření důvěry. Ale podobné průzkumy bere s rezervou. Zatím jednoznačně neřekla, zda bude kandidovat, ale takovou možnost nevyloučila.

Miroslava Němcová / Zdroj: youtube.com

„Až ten moment rozhodnutí nastane, tak to oznámím. Nechci být tajnůstkář, ale každé rozhodnutí má svůj čas,“ řekla Miroslava Němcová.

Kromě toho se paní senátorka vyjádřila k prezidentu Miloši Zemanovi, který nedávno okomentoval kauzu Vrbětice.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Podle ní se současná hlava státu chce zavděčit Rusku, prý překrucuje fakta a v tak těžké chvíli ani nepodporuje vládu. Podle jejího názoru není Miloš Zeman dobrým prezidentem pro Českou republiku.

PSALI JSME: „DOPADŮ ŠPATNÉHO VLÁDNUTÍ ANDREJE BABIŠE JE MNOHO A CÍTÍ JE VŠICHNI OBČANÉ“: MARTIN BAXA UVEDL, ŽE PŘEDSEDA VLÁDY NENÍ KOMPETENTNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MERKELOVÁ SE POSTAVILA PROTI ROVNOSTI PRÁV OČKOVANÝCH PROTI KORONAVIRU A TĚCH, KTEŘÍ POUZE PODSTOUPILI TEST

Share