Zlatovláska Kotrbová oslavila 74. narozeniny: co děla dnes a proč se rozhodla opustit herecký život

26. dubna oslavila 74. narozeniny herečka Jorga Kotrbová, která se proslavila díky roli princezny Zlatovlásky. Umělkyně však s obrazovek zmizela a nyní se věnuje farmářství. Píše o tom blesk.cz.

„Na Zlatovlásku a vůbec na to, že jsem byla kdysi herečkou, jsem už dávno zapomněla,“ před časem uváděla Kotrbová s tím, že žije s dcerou na farmě a pomáhá jí tam.

Jorga Kotrbová / Zdroj: tv.blesk.cz

Umělkyně se přestala věnovat herectví téměř před dvaceti lety. Příjmy má díky zděděným činžovním domům v hlavním městě.

Farmu vlastní na Liberecku, kde žije s dcerou Julií a její rodinou. Ve stejné vesnici byli i její druhá dcera Tamara. Bývalá herečka se zde stará o koně a pomáhá s vnoučaty.

Jorga Kotrbová / Zdroj: youtube.com

V minulosti Kotrbová také řekla, že už ve filmu a divadle hrát nebude a chce si užívat důchodu. Rozhodla se zmizet z veřejného života a věnovat se farmaření.

„Já už jsem osoba neveřejná. Jsem ženská, která chce ještě žít a užít si života bez cizích očí,“ tvrdila Kotrbová.

Jorga Kotrbová/ Zdroj: blesk.cz

Farmu s koni si herečka pořídila ještě v roce 1989. Časem se o těchto zvířat zamilovala i její dcera Julie a nyní vlastní deset parkurových koní.

Do Prahy Kotrbová téměř nejezdí a opouštět venkov se jí prý vůbec nechce.

PSALI JSME: „DĚLAL JSEM RŮZNÉ BRIGÁDY. ROZVÁŽEL JSEM BALÍKY“: SYN PATRASOVÉ A SLOVÁČKA PROMLUVIL, O CO HO PŘIPRAVIL KORONAVIRUS

PŘIPOMÍNÁME: “ASI JÍ BUDOU DĚLAT NĚJAKÝ ZÁKROK. JE JÍ ZLE”: JOSEF KOKTA PROZRADIL, PROČ MUSEL ODVÉZT SVOU MANŽELKU DO NEMOCNICI NĚKOLIK DNŮ PO PORODU

Share