Matka s dcerou se rozhodly změnit svůj vzhled: Kolik jím to stálo a zda se jím výsledek líbí

Změnit svou postavu, stát se štíhlejší, mít zdravou pleť, vypadat mladší chce každá žena, která se respektuje.

Georgnina a Kayla / Zdroj: topfakty.com

Naše hrdinka Georgnina Clarková, osmatřicetiletá matka a její dcera Kayla, které je teprve dvacet let, se rozhodly nejen změnit svůj vzhled, ale stát se podobné jejích idolu Katie Price (modelka).

Georgnina a Kayla / Zdroj: topfakty.com

K dosažení cíle oni společně utratily 10 tisíc dolarů. A aby se udržely ve správné formě, pravidelně navštěvují solárium, což také stojí dost peněz.

Kayla / Zdroj: topfakty.com

Ženy se také musely udělat spoustu injekci botoxu. Zvětšit rty a samozřejmě prsa, změnit účesy a barvu vlasu. Peníze na všechny tyto potěšení vydělala dcera, samozřejmě ne bez podpory matky.

Georgnina a Kayla / Zdroj: topfakty.com

První etapou byl striptýz, kterým se zabývala od 17 let, pak komunikace s mladými, bohatými muži za určitý poplatek. Za milou komunikaci se starším milionářem dívka dostala ohromnou částku. Matka podporovala dceru ve všem, věřila, že půjde daleko a její zvolená cesta je skutečně správná.

Georgnina a Kayla / Zdroj: topfakty.com

Jejich hlavním cílem je rychlé získání peněz, které potřebují k dosažení požadovaného výsledku, a oni jsou ještě daleko od cíle. Přejí si ještě větší prsa, zaoblenější zadek, a mnoho dalších věcí. Podle matky, oni vypadají skvěle, zejména dcera.

Georgnina a Kayla / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: BABIČKA NEMOHLA VYDRŽET REALITU A Z KŮŽE SI UDĚLALA ČERVENOU KNIHU: JEJÍ TETOVÁNÍ JSOU KLÍČEM K ZÁCHRANĚ ZVÍŘAT

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MATKA POPRVÉ UVIDĚLA SVÉHO SYNA V PORODNICI, POCHYBOVALA, JESTLI JE TO JEJÍ DÍTĚ: NA VINĚ BYLY VLASY

Share