Když matka poprvé uviděla svého syna v porodnici, pochybovala, jestli je to její dítě: Na vině byly vlasy

Když se Sammy Peperelleova z Londýna poprvé podívala na svého novorozeného syna Bowa, nemohla uvěřit vlastním očím. Na vině byly jeho vlasy, píše deník Daily Mail.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Žena si brzy zvykla na neobvyklý vzhled dítěte a už přemýšlela o tom, který kadeřník by souhlasil s ostříháním jeho vlasů. Bow zesílil, trochu vyrostl a v sedmém měsíci svého života poprvé navštívil kadeřnictví.

Miminko/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle ženy kadeřníci nemohli uvěřit, že se dítě s takovými vlasy narodilo. Kvůli účesu vypadal Bow podle jejich názoru mnohem starší.

Matka a ditě/ Zdroj: medialeaks.ru

Kadeřníci si mysleli, že mu je 12 až 18 měsíců. Takový malý zákazník ještě nikdy do kadeřnictví nepřišel. Nejen kadeřníci, ale i kolemjdoucí často nedokážou potlačit svoji reakci na vzhled chlapce. Sammy si je jistá, že syn dostal vlasy po otci.

Miminko/ Zdroj: medialeaks.ru

Ukazuje se, že historie rodiny muže sahá až na ostrovní stát Mauricius. Mladá matka naznačuje, že to byla jižní krev, která velmi ovlivnila Bowův vzhled a dala mu tak luxusní kudrlinky.

Miminko/ Zdroj: medialeaks.ru

„Jeho vlasy byly první věcí, které jsem si všimla. Na porodním sále byli naprosto všichni zmatení. Myslela jsem si, že se kudrlinky brzy ztratí, ale rostly dál,“ podělila se Sammy v rozhovoru pro Daily Mail.

PSALI JSME: MLADÁ MATKA UKÁZALA, CO JEJÍ MANŽEL DĚLAL PŘI PORODU: LIDÉ JSOU PŘESVĚDČENI, ŽE BY BYLO LEPŠÍ, KDYBY ZŮSTAL DOMA

PŘIPOMÍNÁME: MATKA UVIDĚLA NOVÝ ÚČES SVÉHO SYNA A ZAKÁZALA MU JÍT DO ŠKOLY: NECHTĚLA VĚŘIT VLASTNÍM OČÍM

Share