„Jsem typický blíženec, který se vždycky těší na něco nového“: Jitka Zelenková promluvila o svých plánech do budoucna a zavzpomínala na své koncerty

Známá zpěvačka Jitka Zelenková, která je považována za jednu z nejlepších zpěvaček 20. století před několika dny zveřejnila svou novou písničku Věř mi. Kvůli níž navštívila pořad CNN Prima News, ve kterém promluvila o svých plánech do budoucna a také zavzpomínala na začátek své pěvecké kariéry.

Jitka Zelenková/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, začátek kariéry měla nádherný. Měla úžasná společná angažmá se známým zpěvákem Karlem Gottem. Také zavzpomínala i na fotbalový klub Amfora, díky kterému cestovala po celém světě.

Zpěvačka ale řekla, že moc často na svou minulost nevzpomíná. “Jsem typický Blíženec, který se vždycky těší na něco nového,” řekla v pořadu Jitka. Během koronavirové pandemie se moc těšila na koncerty, většinu z kterých musela přesunout.

Jitka Zelenková/Zdroj: youtube.com

Velké množství muzikantů a zpěváků během pandemie své koncerty streamovali, ale Jitka řekla, že to se jí vůbec nelíbí. Podle jejich slov, musí vidět diváky a také jen naživo může cítit, co se líbí fanouškům.

Nedávno zveřejnila novou písničku, která se divákům hodně líbila. V pořadu také promluvila o dalších svých písních a plánech do budoucna. Podle jejich slov, fanoušci se mohou těšit na nové album. O datu zveřejnění alby ale známá zpěvačka nic neřekla.

Jitka Zelenková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: TEREZA KERNDLOVÁ SE POCHLUBILA DALŠÍM VIDEÍM ZE SVÉ LUXUSNÉ VILY: JAK VYPADAJÍ KOUPELNY, ZAHRADA A KUCHYŇ ZNÁMÉ ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: MANŽELKA BOHUŠE MATUŠE BUDE MUSET PODSTOUPIT OPERACI: „VĚŘÍM, ŽE VŠE DOPADNE DOBŘE,“ ŘÍKÁ ZPĚVÁK

Share