„Kůže a kosti“: Pár utratil 300 tisíc korun za záchranu psa

Vysněná dovolená na Barbadosu skončila neplánovanými výdaji pro pár z Liverpoolu. Georgia a Sam nebyli schopni projít kolem umírajícího psa a utratili tisíce liber, aby ho zachránili. Nyní Simba žije s nimi, ale stále potřebuje léčbu.

Pes/Zdroj: goodhouse.ru

Georgia Harding a její přítel Sam našli Simbu během dovolené na Barbadosu. Georgia a Sam na psa náhodou narazili: prostě se otočili špatně a uviděli psa se zlomenou tlapou, který ležel na kraji silnice. Zvíře bylo strašně hubené a prostě nemělo sílu utéct. Srdce mladého páru to nevydrželo a oni se rozhodli vzít si zvíře pro sebe. O jménu nebylo pochyb – zrzavý pes se jmenoval Simba, jako z filmu Lví král.

Pár/Zdroj: goodhouse.ru

Mladí lidé okamžitě vzali psa k veterináři. Láska a péče však psa zachránila – Simba se zlepšoval a po několika dnech bylo jasné, že zvíře přežije. Georgia a Sam utratili 3 500 liber, jen aby dostali psa z ostrova. Dalších 8200 je částka účtů za ošetření zlomené tlapky.

Pes/Zdroj: goodhouse.ru

Simba nebyl jediný pes, kterého pár na této dovolené zachránil. Našli a vyléčili dalšího psa – ale rychle mu našli dobrou majitelku prostřednictvím Facebooku.

Po příjezdu strávil Simba jednadvacet dní v izolaci, ale minulý týden se konečně sešel se svou rodinou. Okamžitě se však objevily špatné zprávy: britští veterináři uvedli, že zlomenina tlapky by vyžadovala nákladnou operaci. Pokud to neudělat, bude nutné tlapku amputovat.

Pes/Zdroj: goodhouse.ru

Pár založili stránku na GoFundMe, kde shromažďoval dary na léčbu. Již obdrželi přes 3700 liber, ale to ještě nestačí. Koneckonců, majitelé chtějí, aby pejsek mohl hrát a skákat, ale léčba je komplikovaná a nákladná.

Jsme přesvědčeni, že Gruzie a Sam budou schopni získat požadované množství peněz – koneckonců, Britové tak milují psy!

PSALI JSME: NEMŮŽE UVĚŘIT, ŽE MÁ DOMOV: PES BEZ DOMOVA SE BOJÍ PŘEKROČIT PRÁH

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ PROCHÁZELI KOLEM DĚDEČKA LEŽÍCÍHO NA ZEMI: JEN PES SE SNAŽIL ZACHRÁNIT MAJITELE

Share