Lidé procházeli kolem dědečka ležícího na zemi: Jen pes se snažil zachránit majitele

Znepokojený pes se potuloval po silnici a všemožně se snažil upozornit na sebe hlasitým štěkáním. Řidiči aut si ho nevšímali a někteří dokonce se rozhořčili, když viděli psa, jak se prochází po vozovce.

Pes zachránil svého pána / Zdroj: mimimetr.me

Najednou se jeden z řidičů rozhodl zpomalit, aby zjistil, o co jde. Když pes uviděl hodného muže, začal ho vést a ukazoval mu cestu.

Tak řidič našel ležet na krajnici staršího muže. Lidé kolem něj jen procházeli a mysleli si, že je opilý. A to vše kvůli tomu, že muž byl oblečen poměrně jednoduše a dokonce chudě.

Pes zachránil svého pána / Zdroj: mimimetr.me

Řidič si uvědomil, že muž potřebuje pomoc a zavolat záchranku. Lékaři, kteří přijeli na místo, zjistili, že pacient měl infarkt.

Záchranáři odnesli ležícího muže do auta a v tu chvíli za nimi šel pes. Nikdo z přítomných zvíře nevyhnal.

Po chvíli se starší muž probral a byl schopen říct, kdo je. Ukázalo se, že starý muž se jmenuje Jorge a jeho mazlíček je Chiquita. Žijí ve starém vagonu, který je na okraji města.

Pes zachránil svého pána / Zdroj: mimimetr.me

V tento den se Jorge rozhodl jít na procházku do města a vzal s sebou Chiquitu. Najednou se mu udělalo špatně: ucítil bolest v oblasti srdce a po vteřině omdlel.

Tento příběh opět dokazuje, jak důležitá zvířata v našem životě jsou!

Pes zachránil svého pána / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSME: SKUTEČNÁ PSÍ VĚRNOST: ODDANÝ PES STRÁVIL DVA TÝDNY U VCHODU DO NEMOCNICE, ALE NEMOHL SE SETKAT S TÍM, NA KOHO ČEKAL

PŘIPOMÍNÁME: O SLEPÉ A HLUCHÉ ŠTĚNĚ SE NIKDO NESTARAL A ČEKAL HO NEZÁVIDĚNÍHODNÝ OSUD: ALE SITUACE SE ALE ZMĚNILA, KDYŽ PES BYL NABÍDNUT ŽENĚ, KTERÁ MU DALA ŠANCI NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Share