Skutečná psí věrnost: oddaný pes strávil dva týdny u vchodu do nemocnice, ale nemohl se setkat s tím, na koho čekal

Mehmet Chakmak, 81letý obyvatel turecké provincie hordu, je majitel psa jménem Pamuk a je velkým fanouškem fotbalu. Jenže 13. března si s ním tato láska zahrála zlý vtip.

Ten den se muž díval v televizi na zápas mezi jeho milovaným týmem Galatasaray Spor Kulübü a jeho soupeři, zatímco jeho syn Metin se doma věnoval jiným záležitostem.

Mehmet Chakmak / Zdroj: medialeaks.ru

„Otec si myslel, že Galatasaray zahrál v první polovině zápasu špatně a byl naštvaný. Na konci zápasu tento tým vyhrál, ale táta dostal infarkt,“ vyprávěl Čakmák mladší.

Mehmet byl podle všeho nervózní,a tak se brzy v domě objevili lékaři, kteří muže zachránili. Pacient však potřeboval hospitalizaci a operaci, a tak ho záchranáři převezli do nemocnice.

Po všech procedurách byl dědeček poslán na jednotku intenzivní péče, po které měl 14 dní strávit na nemocničním lůžku. Nebyl ale jediný, kdo celou dobu přespával mimo domov.

Pamuk / Zdroj: medialeaks.ru

„Jeho pes, Pamuk, běžel za námi a čekal na všechny venku, ale když jsme chtěli jít domů, odmítl odejít a seděl 14 dní u nemocnice,“ vysvětlil Metin.

Ostatně pes za ty dva týdny ani jednou neopustil území, což mohou pracovníci instituce potvrdit. Koneckonců, byli to oni, kdo ho krmil po celou dobu.

Když byl Mehmet konečně propuštěn z nemocnice, u vchodu už na něj čekal Pamuk s celou rodinou. Nyní pes neodchází ani krok od majitele, který pokračuje v léčbě doma.

Také Chakmak po propuštění slíbil, že se bude snažit méně emocionálně nereagovat na úspěchy a neúspěchy oblíbeného týmu kvůli klidu příbuzných a oddaného Pamuka.

Pamuk / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: VĚRNÝ PES ČEKAL 10 LET: KAŽDOU NOC TRÁVIL PŘÍMO U POMNÍKU, KDE JEHO PÁNÍČEK NAVŽDY ODPOČÍVAL

PŘIPOMÍNÁME: „BYLO TO NEUVĚŘITELNĚ DOJEMNÉ“: ODDANÝ PES ČEKAL TŘI MĚSÍCE PŘED NEMOCNICÍ NA MAJITELE A HLEDAL HO VŠUDE

Share