Když tchýně viděla budoucího zetě, měla podezření, že se něco děje. Našla staré fotky a pochopila důvod tohoto pocitu

V minulosti měl každý z nás spoustu lidí, věcí a událostí, na které si téměř nic nepamatuje. Roky mají ve zvyku měnit všechno, co jim stojí v cestě, a rozpoznat osobu, se kterou jste se setkali před více než deseti lety, není snadný úkol. Někdy však takové „pozdravy z minulosti“ mohou navždy změnit životy, a tento příběh je právě takový.

Heidi Parker a Ed Sweet jsou mladí a zamilovaní. Rozhodli se oženit a tvrdě se připravují na svatební oslavu. Zároveň však myšlenky matky dívky zaměstnává něco úplně jiného. Prohledává staré fotografie a hledá „to samé“!

Pár/Zdroj: tintelekt.com

Pár se setkal v roce 2011, kdy byli Ed a Heidi ještě studenti. Velmi brzy si oba uvědomili, že jsou zamilovaní! Po prvním rande následovalo druhé, poté třetí… A o čtyři roky později si oba uvědomili, že se bez sebe neobejdou. Pár se rozhodl oženit.

Je čas setkat se s příbuznými. Na jedné z rodinných večeří si matky budoucích novomanželů povídaly a pamatovaly si dávné příběhy.

Budoucí tchyně, i když nejasně, ale pamatovala si prvního „ženicha“ Heidi. Když bylo dítěti šest let, rodina jela na dovolenou. Tam její vrstevník začal bavit se s dívkou. Děti se od sebe doslova nepohnuly, ale dovolená skončila. Všichni odjeli do svých měst a toto setkání zůstalo sladkým příběhem.

Ale ani po cestě domů nemohla matka té dívky dostat tento příběh z hlavy. Později zmínila jméno toho mladého galantního gentlemana – Ed. Náhoda? Možná… Ale žena se přesto rozhodla vyzvednout stará fotoalba a najít fotku z dovolené.

A našla ten pravý! V blonďatém šestiletém chlapci poznala současného snoubence své dcery!

Dětí/Zdroj: tintelekt.com

Později se ukázalo, že před dvaceti lety se rodiny Parkerových a Savittových ocitly ve stejném místě. Jako děti byli Ed a Heidi odhodláni se oženit, až vyrostou. Obyčejná dětská láska, mysleli si rodiče, ale všechno se ukázalo jinak!

Navzdory skutečnosti, že Savitti žil v Shefeldu a Parker v Londýně, osud našel způsob, jak tento pár dát dohromady. Ano, trvalo jí to dlouhých 20 let, ale pokud jde o pravou lásku, není to termín.

PSALI JSME: OTEC JE RUS, MATKA JE Z NIGÉRIE: DÍTĚ TOHOTO KRÁSNÉHO PÁRU ZDĚDILO TY NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI OD OBOU RODIČŮ

PŘIPOMÍNÁME: OKOUZLUJÍCÍ PÁR: VYDRA SE SPŘÁTELILA S KOŤÁTKEM A SPÍ S NÍM V OBJETÍ

Share