Malé kotě přimělo velkého psa, aby tem mu ustoupil své oblíbené místo: Video získalo skoro 3 miliony zhlédnutí

Jednou z nejzábavnějších etap v procesu výchovy domácích mazlíčků je samozřejmě jejich dětství. Můžete sledovat hodiny, jak malé kotě jen spí, chodí po místnosti, mňouká.

Domácí zvířata / Zdroj: YouTube

Absolutně jakákoli činnost tohoto malého stvoření způsobuje uklidnění. Níže uvedené video jasně ukazuje, že před kouzlem kotěte nemůže odolat ani dospělý pes.

Domácí zvířata / Zdroj: YouTube

Existuje názor, že lidé jsou rozděleni na pejskaře a milovníky koček. Někteří lidé jsou blázni do psů, jiní mají rádi kočky. O tom, že někteří mohou milovat oba druhy zvířat, se mluví velmi málo. Takoví lidé skutečně existují.

Domácí zvířata / Zdroj: YouTube

Kromě toho existují i ti, kteří nejsou omezeni na lásku k kočkám a psům, ale milují každou živou bytost na planetě. Problém je, že ne vždy se tyto bytosti mají rádi navzájem.

Domácí zvířata / Zdroj: YouTube

Malá kočka se plížila k psovi, který odpočívá na matraci. Pak najednou popadne tlapku psa a snaží se ho opatrně kousnout. Pes, který je mnohonásobně větší než kotě, nijak nereaguje.

Domácí zvířata / Zdroj: YouTube

Když je nemožné jen tak ležet, pes se zvedá a nervózně si jde lehnout na podlahu, čímž ustoupí celou pohodlnou matraci kotěti. Po obdržení takového pokladu kotě ani neví, jak zvládnout tak obrovskou postel, a tak začne prozkoumávat matraci a hledat nejpohodlnější místo.

PSALI JSME: OSIŘELÉ KOTĚ SE DOSTALO DO KOČIČÍ RODINY A POŽADOVALO, ABY BYLO JEJÍ SOUČÁSTI: VŠE ALE DOPADLO JEŠTĚ LÉPE

PŘIPOMÍNÁME: OSUD SE ODVRÁTIL OD MALÉHO KOTĚTE, ALE TEN DO POSLEDNÍHO VĚŘIL, ŽE BUDE ZACHRÁNĚN: JAK VŠE S NÍM DOPADLO

Share