Okouzlující pár: Vydra se spřátelila s koťátkem a spí s ním v objetí

Přátelství nezná hranic! Každopádně mezidruhových určitě. Pes si může pořídit kamaráda-kachnu a malá holčička — uspořádat loutkovou čajovou party s živým koněm. Vydra jménem Sakura si vybrala za přítele Zrzavého kocoura. Pár spolu žije už několik let a jsou to velmi dobří přátelé!

Skvělé přátele / Zdroj: goodhouse.ru

Vydra prostě miluje vodu a ani den nemůže žít bez koupání a její přítel Mochi nesnáší koupání, ale navzdory tomu, oni opravdu si užívají společnost jednoho druhého. Sakura neusíná, aniž by objala Rudého soudruha. Jednou o vydra ztratila svého kámoše a hledala ho pět minut, velmi nervózně ho hledala.

Mochi celou dobu sledoval hledání kamarádku s obvyklým zmatením z horní části skříně. Jako by se ptal: co jsi ztratila? Zdá se, že v tomto páru je Sakura ta, která miluje, a Moti je ten, kdo se nechá milovat. Zdá se, že tato vydra se skládá z lásky: jen se podívejte, jak miluje svou paní, doslova se od ní nechce odtrhnout.

Udržet vydru doma není jednoduché. Ačkoli je snadné je zkrotit a naučit chodit na záchod do kočičí toalety, péče o tato zvířata je poměrně složitá. Potřebují každý den asi kilogram krmiva: čerstvé ryby, jemné maso, vitamíny a žáby. Potřebují také vlastní bazén a domek, kde se budou cítit jako v úkrytu.

Je těžké říci, jak přesně se majitelka sakury s tím vyrovnává, ale všichni obyvatelé domu vypadají naprosto šťastní. Mimochodem, jistě jste si všimli, že Sakura není jako obyčejná vydra. Je to Asijská vydra, nejmenší a nejvzácnější vydra na světě. Tento druh je uveden v červené knize jako ohrožený.

Videa a fotografie zázračného páru se staly virálními na internetu a vyvolaly bouři nadšení u jejich fanoušků. „Všichni potřebujeme lásku —“ napsala jedna žena v komentářích. Všichni potřebujeme někoho, kdo nás bude milovat tak, jak Sakura miluje Mochi, že?

PSALI JSME: NEOBVYKLÍ CESTOVATELÉ: TITO DŮVĚRNÍ PŘÁTELÉ SE NIKDY NEUNAVUJÍ OBJEVOVÁNÍM SVĚTA

PŘIPOMÍNÁME: 17 FOTOGRAFIÍ VYVRACEJÍCÍCH MÝTUS O VĚČNÉM NEPŘÁTELSTVÍ KOČEK A PSŮ

Share