Karel Gott si moc nepřál, aby jeho dcera Charlotte šla v jeho šlépějích: „Já bych byl radši, kdybys byla primářkou“

Zhruba před třemi lety byli fanoušci Karla Gotta příjemně překvapeni jeho duetem s dcerou Charlotte. Tato píseň byla dojemná a stala se velmi úspěšnou. Spousta lidí pak začala mluvit o talentu jeho dcery. Sám zpěvák ale prý nechtěl, aby se Charlotte stala zpěvačkou. Píše o tom web Onlyu.cz.

Duet Karla Gotta a jeho dcery Charlotte s názvem Srdce nehasnou byl velmi úspěšný. Podle statistik YouTube klip k této písni nasbíral již více než 71 milionů zhlédnutí.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: youtube.com

Poté, co lidé slyšeli tuto píseň, začali mluvit, že Charlotte Ella Gottová má krásný hlas a že zdědila svůj talent po otci.

Nedávno však vyšlo najevo, že její otec si moc nepřál, aby se stala zpěvačkou. Fanoušci zpěváka se o tom mohou dozvědět díky prodloužené verzi dokumentu Karel, bude to pro ně speciální bonus.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Nová verze bude delší o 45 minut. Ivana Gottová pro Aha! řekla, že nechtěla, aby z filmu byly vystřiženy některé scény, ale bylo to nutné.

V nové verzi však bude scéna, kdy Mistr s dcerou mluví o tom, čemu by se měla věnovat. Příliš si nepřál, aby šla v jeho šlépějích.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

„Já bych byl radši, kdybys byla primářkou. Zpěvačka, to už není povolání budoucnosti, Charlottko. Všechno už bylo odzpívané,“ řekl Karel Gott. Dodal, že lidé nyní komunikují převážně přes internet a mohou si stahovat, co chtějí.

PSALI JSME: JAN KAČER PROZRADIL, ŽE MÁ VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: „DĚLÁM TAKOVÉ VĚCI, NA KTERÉ JEŠTĚ STAČÍM“

PŘIPOMÍNÁME: POPULÁRNÍ V 90. LETECH MODERÁTORKA MARKÉTA MAYEROVÁ OSLAVILA 55. NAROZENINY: JAK NYNÍ VYPADÁ A ČÍM SE ZABÝVÁ

Share