Jan Kačer prozradil, že má vážné zdravotní problémy: „Dělám takové věci, na které ještě stačím“

Poslední rok nebyl pro slavného herce Jana Kačera lehkým obdobím v životě. Loni v červnu se rozloučil se svou manželkou a také přišel o své přátele. Nedávno přiznal, že má zdravotní problémy. Píše o tom server Stars24.cz.

Jan Kačer a Nina Divíšková / Zdroj: youtube.com

21. června 2021 zemřela jeho manželka herečka Nina Divíšková. Loni v červnu tento svět opustila herečka Libuše Šafránková a nedávno zemřel i její manžel, herec Josef Abrhám.

Jan Kačer se přátelil s Šafránkovou a Abrhámem a během roku o ně přišel. Podle něj je teď jeho jedinou příbuznou na světě Hana Sternlicht. Je pro něj velmi cenná a dodal, že se nezměnila.

Jan Kačer / Zdroj: youtube.com

Herci je nyní 85 let a podle svých slov se mu ještě na jeho věk daří. Přiznal však, že má již jisté zdravotní problémy. Například už nemůže chodit a to se mu rozhodně nelíbí.

„Dělám takové věci, na které ještě stačím. Píšu. Teď mi snad vyjde nějaká knížka. Taky čtu nějaké komentáře k filmům, do televize,“ řekl pro server Sedmička.týden.cz Jan Kačer.

Jan Kačer / Zdroj: youtube.com

Herec dodal, že jezdí i na chalupu, ale protože tam jsou schody, takže tam nemůže jet sám, potřebuje, aby mu někdo pomohl.

PSALI JSME: ALEX MYNÁŘOVÁ PROMLUVILA O MANŽELSKÉ KRIZI: MODERÁTORKA ŘEKLA, CO BUDOU S MANŽELEM ŘEŠIT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

PŘIPOMÍNÁME: ČSSZ INFORMOVALA O ZMĚNÁCH VE VYPLÁCENÍ PENZÍ: KTERÝCH DŮCHODCŮ SE TO BUDE TÝKAT

Share