„Jím, co chci, kdy chci a moje tělo nikdy nevypadalo lépe“: Simona Krainová prozradila tajemství dokonalé postavy

Modelka Simona Krainová má skvělé tělo a to často vidí její fanoušci na sociálních sítích. Mít takovou postavu však není jednoduché a modelka trochu prozradila své tajemství, jak se jí to daří. Píše o tom server eXtra.cz.

Ve svém Instagramu Simona Krainová napsala, že věnuje dost pozornosti sportu, jako je běh a plavání. Kromě toho ale dělá i další cvičení, například cvičení na břicho a další.

Podrobněji popsala plavání, že jde o aerobní sport a právě při takových trénincích se nejlépe spalují tuky. Podle ní má plavání i další pozitivní účinky, například pomáhá při bolestech zad a také zvyšuje kapacitu plic.

Podle svých slov má nyní nejlepší postavu ve svém životě a rozhodně je s tím spokojená. I tak je ale její nejoblíbenější běh, kterému se věnuje už řadu let.

Prozradila, že je třeba běhat tak, aby bylo při běhu pohodlné mluvit. Takové tempo běhu nezatěžuje fungování srdce a také dobře spaluje tuk.

Modelka uvedla, že právě pomalý a dlouhý běh je klíčem k úspěchu mít skvělou postavu. A ví, že funguje perfektně a přináší své výsledky.

„Jím, co chci, kdy chci a moje tělo nikdy nevypadalo lépe. Nemocná jsem nebyla 6 let,“ napsala Simona Krainová v komentáři k jednomu ze svých příspěvků.

Nyní si modelka spolu s rodinou užívá dovolenou na Kanárech a odtud zveřejňuje nové fotky na Instagram, což se jejím fanouškům určitě líbí.

Psali jsme:„V takovém prostředí musí být každé jídlo, které se zde vaří, vynikající“: Alice Bendová ukázala svou letní kuchyni. Skutečné království

PSALI JSME: KAREL GOTT VE SVÉ KNIZE PROZRADIL, PROČ S IVANOU VYBRALI PRÁVĚ TAKOVÁ JMÉNA PRO SVÉ DCERY: NEBYL TO SNADNÝ ÚKOL PRO RODIČE

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI NECHALA UDĚLAT TETOVÁNÍ OBOČÍ V SALONU: NYNÍ SE NEMŮŽE DÍVAT NA VÝSLEDEK BEZ SLZ

Share