„Náš prezident se vysmál celému světu“: Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se pustil do Miloše Zemana kvůli nenasazené roušce při summitu V4

V Praze se konal summit V4, na který přijeli zástupci čtyř států. Český prezident Miloš Zeman tam ale přišel bez roušky nebo respirátoru, který by zakrýval ústa a nos. Hlava státu přitom opakovaně žádala občany, aby opatření respektovali. Tento čin Miloše Zemana kritizoval herec Jan Hrušínský, který je častým kritikem současného prezidenta.

Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský dlouhodobě kritizuje současného prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

Vyjádřil se proto také k situaci, ke které došlo nedávno během summitu V4. Český prezident přišel na summit bez roušky nebo respirátoru.

Herec označil prezidenta za frajera. Jan Huršinský upozornil, že epidemická situace kvůli koronaviru v Česku je nejhorší v Evropě, ale hlava státu neměla roušku.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

„Mezi stovkami lidí ze čtyř států se náš prezident vysmál celému světu,“ řekl Jan Hrušínský na svém Facebooku. Dodal, že český prezident je nejlepší na světě na obcházení pravidel a zákonů.

Herec se také vyjádřil nejen k této situaci, ale například i k očkování a vakcínám. Není to poprvé, co Jan Hrušínský píše tak ostře.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

Miloš Zeman byl mezi představiteli států jediný, kdo neměl zakrytá ústa a nos. Ale to bylo jen venku, když vešel do vnitřních prostor, pak už měl masku.

PSALI JSME: VÁCLAV KLAUS: „KDYŽ POSLANCI OPĚT PŘEDVEDOU, JSEM PŘIPRAVEN OPRAVDU VÝRAZNĚ VSTOUPIT DO POLITIKY,“ EXPREZIDENT VYJÁDŘIL SVŮJ NÁZOR NA SOUČASNOU SITUACI

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍME BÝT VELMI OPATRNÍ“: MERKELOVÁ PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE MUTACE MOHOU ZMAŘIT JAKÝKOLI ÚSPĚCH V BOJI PROTI KORONAVIRU

Share