Muž zachránil nemocného a bezsrstého psa: jak se změnil za tři roky v lásce a péči

Tohoto border kolie se kdysi nazývali Kong. Trpěl kožními chorobami, kvůli nimž částečně přišel o srst, a také trpěl spálením sluncem. Už nedoufal ve záchranu, ale v roce 2017 mu na pomoc spěchali dobrovolníci z organizace Border Collie Rescue & Rehab se sídlem v Texasu v USA.

Pes/Zdroj: life.ru

Když analytik kybernetické hrozby Curtis Hartsell viděl na webu fotku psa, okamžitě ho fascinovala. Žádost toho chlapa byla schválena a brzy už dorazil pro nového mazlíčka – proběhla dojemná schůzka, na kterou majitel nikdy nebude moci zapomenout.

Pes/Zdroj: life.ru

„Dostal jsem jeho vodítko… Stál jsem před ním, zavolal jsem jeho nové jméno a zeptal se, jestli by chtěl jít se mnou: „Zib, budu ti říkat Zib. Líbí se ti to? Chtěl bas jít se mnou, Zibe?“. Posadil se , podíval se mi do očí, pak mě objal a sklonil hlavu. Na ten okamžik nikdy nezapomenu.“

Pes/Zdroj: life.ru

Pod vlivem lásky a péče se Zib proměnil ve skutečného hezkého psa a zdálo se, že se dokonce naučil usmívat.

Pes/Zdroj: life.ru

Rychle se stal řádným členem rodiny. Curtisova přítelkyně Sarah se stejně zamilovala do chlupatého.  Nyní majitelé oslavují narozeniny domácího mazlíčka, vždy si pro něj připravují lahůdky a žádná oslava není úplná bez jeho chytré a roztomilé tváře.

Pes/Zdroj: life.ru

PSALI JSME: MUŽ SE VRACEL DOMŮ A UVIDĚL VE SNĚHU TAŠKU: KDYŽ JI OTEVŘEL, NAŠEL UVNITŘ OPUŠTĚNÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: OPUŠTĚNÉ KOTĚ S BOLAVÝMA OČIMA SE PROMĚNILO V NÁDHERNOU KOČKU A ZAČALO VYDĚLÁVAT PENÍZE: JAK DNES VYPADÁ

Share