Jako dětí byly známé po celém světě díky svému talentu: Jak ale vypadají dnes

Společnosti se obvykle dotýkají talentované a slavné děti, které se často objevují na obrazovkách televizních zpráv a pořadů, ale jen málo lidí si myslí na to, jak je náročné kombinovat tak nabitý program, pozornost a slávu samotnému dítěti.

Talentované děti. Jak vypadají dnes/ Zdroj: odnaminyta.com

Rodiče se často snaží „popularizovat“ své dítě kvůli svým vlastním nesplněným snům. Nakonec z takových „hvězd“ vyrostou psychicky labilní dospělí, kteří buď ztratí slávu a trpí tím, nebo zůstanou na vždy uvězněni v nekonečném boji o místo na obrazovce.

Jak vypadají dnes bývalí vítězové dětských soutěží krásy, účastníci talentových show a další slavné děti?

Richard Sandrak

Talentované děti. Jak vypadají dnes/ Zdroj: odnaminyta.com

Desetiletý Richard Sandrak se po celém světě proslavil svým tělem. Dospělí sportovci musí strávit více než jeden rok, aby dosáhli takové formy, a chlapec ještě ani neprodukuje dostatek hormonů. Od dětství otec Richarda nutil chlapce těžce cvičit.

Byl si jist, že takto se Richard stane „skutečným mužem“ a bude oblíbený u dívek. Když byl ještě na střední utekl z domova, přestal sportovat, žil šťastný život ve stínu a už nekomunikoval se svým otcem.

Ira Brownová

Talentované děti. Jak vypadají dnes/ Zdroj: odnaminyta.com

Ira Brownová modelingová kariéra začala dříve než u většiny dětí – ještě když chodila do mateřské školy: její matka vzala dívku na casting ve věku dvou let. Již ve třech letech se dívka stala nejoblíbenějším dětským modelem v zemi. To ale vyžadovalo neustálé kosmetické procedury.

Ira má nyní 9 let, stále pracuje v tomto oboru a její rodiče to jen podporují. Budeme jen doufat, že v budoucnu bude stále schopna zvolit si svůj vlastní osud.

Brooke Bradwellová

Talentované děti. Jak vypadají dnes/ Zdroj: odnaminyta.com

Pozoruhodným příkladem skutečnosti, že neustálý závod o krásu z dětství nikomu nepřináší štěstí je Brooke Bradwellová. Její matka také sebevědomě kráčela k cíli „udělat ze své dcery královnu“. Téměř celé své dětství a dospívání se dívka účastnila (a vyhrávala) soutěží, castingy, reklamní kampaně a natáčení.

Ke konci školy se jí takový život stal nechutným, vzdálila se od rodičů a přestala s nimi komunikovat. O něco později řekla novinářům, že jim nikdy neodpustí jejich zničené dětství.

Alana Thompsonová

Talentované děti. Jak vypadají dnes/ Zdroj: odnaminyta.com

Příběh Alany Thompsonové je ještě smutnější – účastnila se soutěží krásy ve věku 5 let a její rodiče neviděli nic špatného na hormonálních nebo kosmetických postupech, které „zvyšují“ atraktivitu dívky.

V zákulisí dostávala energetické nápoje, držela přísné diety (od přírody byla plnoštíhlá) a během puberty její rodiče bojovali proti akné šokovými dávkami hormonální terapie. To narušilo přirozený vývoj Alany, takže se nyní neúspěšně pokouší vyléčit endokrinní obezitu.

PSALI JSME: SEDM TÝDNŮ PO NAROZENÍ: DCERA PRINCE HARRYHO A VÉVODKYNĚ MEGHAN SE KONEČNĚ OFICIÁLNĚ STALA SOUČÁSTÍ LINIE NÁSLEDNICTVÍ BRITSKÉHO TRŮNU

PŘIPOMÍNÁME: „ODEŠEL ŠŤASTNÝ“: MUŽ PŘED ODCHODEM PSA S LEUKÉMIÍ MU UKÁZAL SVĚT Z VRCHOLU HORY

Share