„Ten nejkrásnější hold, jaký můžete našemu Karlovi naposledy vzdát“: Ivana Gottová prozradila, jaké má pocity po premiéře dokumentu o Karlu Gottovi

Očekáváná premiéra dokumentárního filmu Karel byla velmi úspěšná a během prvního víkendu snímek vidělo 116 tisíc lidí. Film dostal kladná hodnocení a fanoušci sdíleli dojemné komentáře o dokumentu o Karlu Gottovi.

Druhý víkend už ale nebyl tak úspěšný a sledovanost propadla téměř o polovinu. Co o tom nyní říká vdova Ivana Gottová? Píše o tom web tn.nova.cz.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Film již vidělo více než 230 000 diváků. Polovinu z toho tvoří sledovanost po prvním víkendu. Tu si pochvalovala i Ivana Gottová.

„Po premiérovém víkendu má film Karel neuvěřitelných 116 tisíc diváků!“ uváděla vdova po Karlu Gottovi s tím, že získala mnoho pozitivních komentářů o filmu, který připravila režisérka Olga Malířová Špátová.

I přes pokles návštěvnosti Ivana ji hodnotí kladně. Vdova napsala, že film vidělo 230 tisíc lidí a ukazuje stejné výsledky jako Bond či další populární filmy.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Ivana také říká, že ohlasy diváků jsou velmi pozitivní a má radost i od hodnocení Československé filmové databáze.

Natáčení filmu trvalo celý rok. Karel Gott byl zachycen nejen na scéně, ale také i doma s nejbližšími.

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA PŘEBALOVANÍM SVÉ DCERKY IZABELKY

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ DRSNĚ PROMLUVILA O SVÝCH EXMANŽELECH: MODELKA PROZRADILA, PROČ SE O JEJICH DĚTECH NEMOHOU POSTARAT TATÍNKY

Share