Agáta Hanychová drsně promluvila o svých exmanželech: Modelka prozradila, proč se o jejich dětech nemohou postarat tatínky

Známá modelka Agáta Hanychová se v nejbližší době zúčastní nové série populárního show Like House. Agáta ale úplně bez nervu do nového show nepřijde, protože ve vile bude několik dnů, a své děti neuvidí.

Agáta Hanychová se svým synem/Zdroj: instagram.com

V první řadě show byli jen mladí účastníci, ale v další podle portálu Blesk se objeví i Agáta Hanychová, která byla do show pozvána. Agáta nevěděla, jestli se show zúčastní, ale její maminka jí doporučila, aby do toho šla.

V dnešní době ale taková nabídka je pro ní velmi problematická, protože její děti budou dlouhodobě bez své maminky. Agáta se rozhodla, že nechá děti své mamince, ale jí moc štve, že musí to řešit takovou cestou.

Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

“To, že tatínkové odjedou někam na měsíc nebo natáčí, to se neřeší, ale že já budu 5 dni pryč, se řeší,” prozradila Hanychová, která se s tatínky svých děti o účasti v show nebavila.

Podle jejich slov, jen její první partner, se kterým má syna Kryšpina řekl, že se může kdykoliv postarat o obě děti známé modelky. S Jakubem Prachařem Agáta to ani nechce řešit.

Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA PŘEBALOVANÍM SVÉ DCERKY IZABELKY

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O NOVÉM PARTNEROVI: JAKÉ NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI MÁ NOVÝ PŘÍTEL ZNÁMÉ MODELKY

Share