Iva Kubelková je do svého partnera zamilovaná už téměř 20 let: zveřejnila krásný společný snímek a řekla, na jaké věci ve vztahu se nesmí zapomínat

Moderátorka, modelka a herečka Iva Kubelková a její partner Georg Jirasek tvoří šťastný pár. Letos oslaví výročí vztahu, a to 20 let. Vychovávají dvě dcery a jsou stále zamilovaní. Podle modelky ale neexistuje recept na lásku. Řekla to pro server ŽivotvČesku.cz.

Jejich vztah začal zhruba před 20 lety a nyní jsou Iva Kubelková a Georg Jirasek šťastnými rodiči dvou dcer. Podle modelky šlo o osudové setkání.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

Předpokládá, že člověk nemůže ovlivnit takové setkání, nicméně může říci něco jiného, a to, že se člověk musí o vztah starat.

Kromě toho řekla, že partneři ve vztahu by neměli zapomínat na různé drobnosti. Mluvila například o dotecích, o polibcích, o tom, že je dobré, když se partneři drží za ruce.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

I když jsou to drobnosti, ale je velmi důležité, aby lidé tyto věci s postupem času neignorovali.

1. května 2021 zveřejnila na Instagramu společnou fotku se svým partnerem a také napsala, že i po 19 letech vztahu zamilovanost existuje. Od toho dne uplynulo více než 9 měsíců a jsou také šťastní.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

„Recepty na lásku neexistují, nejsou. Jediné, co může člověk ovlivnit, je to, že se musí o vztah starat,“ řekla pro Život v Česku Iva Kubelková.

PSALI JSME: IVANA GOTTOVÁ PŘESTALA POSÍLAT PENÍZE MATCE DOMINIKY GOTTOVÉ: „A TAK JSEM TO MUSELA NĚJAK VYŘEŠIT,“ ŘEKLA NEJSTARŠÍ DCERA SLAVÍKA

PŘIPOMÍNÁME: VE VĚKU 75 LET: SVĚT OPUSTIL REŽISÉR FILMOVÉHO HITU KROTITELÉ DUCHŮ

Share