Ivana Gottová přestala posílat peníze matce Dominiky Gottové: „A tak jsem to musela nějak vyřešit,“ řekla nejstarší dcera Slavíka

Maminka Dominiky Gottové dříve dostávala peníze na soukromý pokoj v domově důchodců od rodiny Karla Gotta. Vdova Ivana Gottová jí však přestala finančně pomáhat poté, co ji naštvala nejstarší dcera jejího zesnulého manžela. Nyní jí a její matce prý pomáhá hudebník a zpěvák Gabriel Grillotti. Píše o tom CNN Prima News s odkazem na portál Aha!

Gabriel Grillotti nyní prý pomáhá Dominice Gottové a také její matce Antonii Zacpalové. Například její matka potřebuje peníze na soukromý pokoj v domově důchodců v české metropoli.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Karel Gott dříve Antonii posílal zhruba pět tisíc korun, po jeho smrti jí tuto částku posílala i vdova Ivana. Vdova se však rozhodla přestat finančně pomáhat.

Důvodem je pravděpodobně to, že Ivana Gottová byla na Dominiku naštvaná. Nejstarší dcera Českého slavíka uvedla, že Ivana přestala posílat Antonii peníze v létě 2021.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

„Přitom táta si přál, aby tomu tak bylo, i když tady nebude. A tak jsem to musela nějak vyřešit,“ řekla pro Aha! Dominika Gottová.

Aby mamince pomohla, rozhodla se hledat pomoc u přátel. Kromě toho začala spolupracovat s italským hudebníkem a zpěvákem Gabrielem Grillottim.

Dominika Gottová / Zdroj: archiv Blesk

Podle informací portálu Aha! to je právě on, kdo by měl pomáhat její matce s placením pokoje. Dominika Gottová se k této informaci odmítla veřejně vyjádřit, pouze uvedla, že situaci už nějak vyřešila.

Nedávno také společně nahráli píseň Pro tebe. Někteří lidé však Dominiku po zveřejnění této písně a klipu kritizovali.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho měla nejstarší dcera Karla Gotta často problémy s penězi. Portál eXtra.cz uvádí, že podle jejich informací se Dominika Gottová pravděpodobně chce znovu zajímat o dědictví svého otce.

PSALI JSME: JAK DVÁCI ZHODNOTILI SERIÁL DEVADESÁTKY: „TO SE ČESKÉ TELEVIZI OPRAVDU POVEDLO“

PŘIPOMÍNÁME: PETR RYCHLÝ MÁ NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY: HEREC PROZRADIL I JMÉNO MIMINKA

Share