Jak dváci zhodnotili seriál Devadesátky: „To se České televizi opravdu povedlo“

Mnoho diváků si oblíbilo seriál Devadesátky, který vysílala Česká televize. Seriál však už skončil, poslední díl měl premiéru v neděli 13. února. Píše o tom web eXtra.cz.

V posledních dílech se odehrávaly události, které se týkaly vrahů i práce policie, která se pokusila vraždám zabránit. Šestý díl, který mohli diváci České televize sledovat v neděli, byl poslední.

Seriál Devadesátky / Zdroj: youtube.com, Česká televize

Diváci byli po zhlédnutí trochu nešťastní. Důvodem nebylo, jak díl skončil, naopak zůstali spokojeni s tím, jak se situace vyvíjela. Důvodem bylo, že nechtěli, aby seriál skončil.

Na sociálních sítích lidé začali o tomto seriálu diskutovat a také psali, že herci hráli své role dobře. Jim se líbilo, že tvůrci seriálu se rozhodli jim ukázat život lidí v devadesátých letech, někteří z těch lidí riskovali své životy.

Seriál Devadesátky / Zdroj: youtube.com, Česká televize

„Úžasný seriál, to se České televizi opravdu povedlo, akorát mrazí, že se to opravdu v devadesátých letech dělo,“ napsala jedna žena.

Mnoho dalších lidí také chválilo tento seriál. Podle některých uživatelů sociálních sítí se ho sledovali se zatajeným dechem. Mrzí je ale, že šestý díl byl poslední.

Seriál Devadesátky / Zdroj: youtube.com, Česká televize

„Jeden z nejlepších seriálů, co byl kdy natočen,“ uvedla další žena.

PSALI JSME: OTEC MONIKY BAGÁROVÉ PROMLUVIL O MAKHMUDU MURADOVI: JAKÝ MÁ VZTAH S PARTNEREM SVÉ DCERY

PŘIPOMÍNÁME: JUREČKA UVAŽUJE O SNÍŽENÍ DŮCHODŮ EXPONENTŮ KOMUNISTICKÉHO REŽIMU: MINISTR PRÁCE ŘEKL, KDY SE TO MŮŽE STÁT

Share