Husák byl hospitalizován do nemocnice ve vážném stavu: liberecká policie zatím situaci nekomentuje

Vladislav Husák, který končí u vedení policie v Libereckém kraji, byl hospitalizován do nemocnice. Příčina se zatím neuvádí. U policie informují, že stav pacienta je stabilizován. Píše o tom web idnes.cz.

Vladislav Husák / Zdroj: youtube.com

Místní mluvčí záchranné služby Michael Giogněv řekl, se v první v polovině dne vyjíždělo k pacientovi v Kořenově. Jednalo so interní onemocnění a stav muže je stabilizován. Do nemocnice byl dopraven letecky.

Mluvčí ovšem nechtěl upřesnit o, jaký zdravotní problém se jednalo. Nyní Husák je v liberecké krajské nemocnici.

Vladislav Husák / Zdroj: youtube.com

„Podle informací, které mám k dispozici, je stav Vladislava Husáka stabilizovaný a věřím, že bude brzy v pořádku,“ napsal na sociálních sítích šéf policie Jan Švejdat.

U liberecké policie situaci komentovat také nechtějí, protože informaci přečetli na internetu a ke konkrétní osobě se vyjadřovat nebudou.

Husák ve své funkci policejního ředitele v Libereckém kraji končí poté, co se zúčastnil narozeninového večírku v Teplicích. Požádal proto o přeložení a od 1. února by měl působit v Útvaru policejního vzdělání.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Kvůli kázeňskému řízení Husákovi ovšem hrozí úplné propuštění z policie, o čemž informoval Švejdar.

Na uvedeném večírku došlo k porušení ihned několika vládních protiepidemických opatření. Společně s Husákem tam byl také například Milan Hnilička či Jiří Paroubek.

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH PŘIZNAL, ŽE BY SE NA MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VRÁTIT NECHTĚL: PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE ČESKO BUDE JEŠTĚ LETOS ŽÍT V NĚJAKÝCH OMEZENÍCH

PŘIPOMÍNÁME: “TĚCH NESMYSLU VYCHÁZÍ AŽ PŘESPŘÍLIŠ”: DCERA DALIBORA JANDY OTEVŘENÉ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

Share