Dívka se chystala stát manželkou: Když se dozvěděla příjmení matky partnera, svatbu zrušila

Mladá dívka si našla dokonalého přítele, ale nyní si není jistá, zda si ho někdy bude moci vzít. Partner nemá jiné chyby než jméno za svobodna své matky, a toto je rozhodující věc.

Zamilovaný pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uživatelka sociální sítě prozradila, jak našla a ztratila svou životní lásku kvůli důležitým okolnostem. Dívka začala mluvit o svém osudu z dálky a poskytla čtenářům krátký výlet do svého dětství.

„Moji rodiče se rozešli, když jsem byla malá. Dokonce jsem tehdy začala svého otce považovat za ne moc hodného člověka, takže jsem s ním ani s příbuznými na jeho straně nekomunikovala,“ napsala do příspěvku.

Na rozdíl od chlapa, který 40 let hledal otce, dívka naopak chtěla zbavit všech vzpomínek spojených s rodičem.

Zamilovaný pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Přestěhovala jsem se do jiného města a našla jsem tam skvělé přátele, dobrou práci a úžasného partnera,“ pokračovala dívka.

Podle její slov, se vztah s jejím partnerem vyvinul tak dobře, že začala přemýšlet o manželství. „Všechno bylo mezi námi v pořádku, chodívali jsme se téměř dva roky a já jsem byla seznámena s jeho rodinou,“ doplnila.

Zamilovaný pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednoho dne dívka rozhodla přítele překvapit a vytvořit jeho rodokmen, ale jak se ukázalo později, čekalo na ni nepříjemné překvapení. Dívka požádala chlapce o jméno za svobodna jeho matky a babičky a byla překvapená, když slyšela známé iniciály.

Zamilovaný pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Jejich příjmení bylo stejné jako u mého otce. Zasmála jsem se a zeptala jsem se ho, jestli jsme náhodou příbuzní,“ pokračovala svůj příběh.

Zatím ale partner vzal dívčin humor vážně a rozhodl se s matkou promluvit o tom. Ukázalo se, že matka chlapa a otec dívky jsou sourozence, což dívku potěšilo.

„Upřímně, jsem šokována, protože jsem nikdy neočekávala takový vývoj událostí. Můj otec mi znovu zničil život a já nevím, co dál,“ napsala na konec dívka.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA JE MODROOKÁ SUPERMODELKA A MANŽEL S TMAVOU PLETÍ: JAK VYPADAJÍ DĚTI JEDNOHO Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH PÁRŮ NA SVĚTĚ

PSALI JSME: NOVOMANŽELÉ OMYLEM KOUPILI ZNIČENÝ ZÁMEK A TEĎ HO OPRAVUJÍ: JAK TO TEĎ VYPADÁ

Share