Hejdovi ukázali svého syna Nikolase: fanoušci mají jasno, komu se z rodičů podobá

Na jaře se rodina Zorky a Míry Hejdových rozrostla a narodil se jim syn Nikolas. Nyní Zorka uvedla, že potomek trpí prvním nachlazením a zveřejnila jeho fotku. Fanoušci ihned v něm poznali tatínka Míru a foto je velmi potěšilo. Píše o tom web extra.cz.

Zorka Hejdová / Zdroj: youtube.com

„Na měsíc a zpět, můj malý chlapeček, první rýma, první kašlík, první teplota, náročný!“ napsala na sociálních sítích pod fotkou syna šťastná maminka a popřála zdraví všem dětem. Nikolas se páru narodil letos v dubnu.

Pod snímkem se ihned objevilo velké množství pozitivních komentářů. Někdo malému přál rychle uzdravení, další hádali komu se z rodičů Nikolas podobá. Nakonec se ale shodli, že je to celý tatínek Míra Hejda.

Zorka Hejdová / Zdroj: youtube.com

Míra na rozdíl od Zorky zveřejnil fotku s prsní vložkou, což pobavilo další fanoušky krásného páru. „Nádherňouš, a ten spodní komentář mě pobavil, jde vidět, jak to chlapi neřeší,“ reagovala jedna z uživatelek.

Míra Hejda / Zdroj: youtube.com

Otec je se synem jsou již velcí parťáci a můžeme to poznat i dle komentáře Hejdy, který uvedl, že už má s Nikolasem plány na víkend.

Mohlo by vás zajímat: Alec Baldwin przechodzi prawdziwą traumę. Użył rekwizytu na planie filmowym. Nie udało się uratować jednej osoby

PSALI JSME: „TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLD, JAKÝ MŮŽETE NAŠEMU KARLOVI NAPOSLEDY VZDÁT“: IVANA GOTTOVÁ PROZRADILA, JAKÉ MÁ POCITY PO PREMIÉŘE DOKUMENTU O KARLU GOTTOVI

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ DRSNĚ PROMLUVILA O SVÝCH EXMANŽELECH: MODELKA PROZRADILA, PROČ SE O JEJICH DĚTECH NEMOHOU POSTARAT TATÍNKY

Share