„Jsem připraven s panem Bartošem vysvětlit občanům, že on není vhodný na tuto pozici“: Andrej Babiš řekl, jestli se setká ve volbách s Ivanem Bartošem v Ústeckém kraji . Předseda Pirátů prohlásil, že je mu to jedno

Premiér Andrej Babiš uvedl, že se bez problémů postaví předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi v Ústeckém kraji během voleb do Sněmovny. Rozhodovat o tom ale bude výbor hnutí ANO na konci července. Bartoš již také říkal, že mu je to jedno. Informuje CNN Prima NEWS.

„Jsem připraven s panem Bartošem vysvětlit občanům, že on není vhodný na tuto pozici,“ prohlásil předseda vlády s tím, že ve volbách chce zvítězit.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Bartoš již před časem vysvětlil, že bude kandidovat v Ústeckém kraji, protože tam jeho strana začínala a je mu celkem jedno, jestli tam bude kandidovat i Andrej Babiš. Myslí si ale, že to premiér udělá.

Tento krok schvaluje i prezident Miloš Zeman. Mimo jiné zavzpomínal i na svůj souboj s Václavem Klausem v roce 1996, když ho porazil v Severomoravském kraji.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády Pirátské straně věnuje v poslední době mnoho času. Stalo se to poté, co Piráti a STAN obsadili první místo v předvolebních preferencích. Nyní hnutí ANO je ale znovu předběhlo.

Kritika ze strany Babiše ale pokračuje a tvrdí, že Piráti jsou velkým nebezpečím pro Českou republiku, protože mohou v EU odevzdat všechna naše práva.

Andrej Babiš / Zdroj: gettyimages.com

S tím ale nesouhlasí Bartoš a obvinil Babiše v tom, že dělá lživou politiku. Dle slov předsedy Pirátské strany stát má fungovat bez dluhů s dobrým školstvím. To chtějí prezentovat ve svém programu.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Bartoš si také postěžoval, že Babiš s ním nechodí na debaty a za celou dobu se potkali jenom jednou. Většinou tam posílají předsedu Sněmovny Radka Vondráčka.

„Proto o nás lže. Bohužel lže v médiích, lže ve Sněmovně,“ zkritizoval premiéra Bartoš.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ BY CHTĚL ZAVÉST DEN BABIČEK A KAŽDÁ DŮCHODKYNĚ BY V TENTO DEN MOHLA DOSTAT 1000 KČ: „DOBRÝ STÁT SE POZNÁ I PODLE TOHO, JAK SE STARÁ O SVOJE SENIORY“

PŘIPOMÍNÁME: KLAUS PROHLÁSIL, PROČ ČESKÉ POLITICE CHYBÍ POLITIK JAKO MAĎARSKÝ PREMIÉR VIKTOR ORBAN: ZKRITIZOVAL TAKÉ PŘÍSTUP VLÁDY K ŘEŠENÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE

Share