Vondráčková promluvila o možné svatbě: její slova překvapila veřejnost

Po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem Lucie Vondráčková neměla v lásce štěstí, i když její bývalý manžel již založil novou rodinu. Nyní by se to ale mohlo změnit poté, co potkala Petra Vojnara. Mračna se ovšem stahují i nad tímto vztahem. Píše o tom web ahaonline.cz.

Po dlouhé době zpěvačka znovu září. Vondráčková s Vojnarem se dala dohromady díky pracovním povinnostem a nejspíš v něm vycítila, že by to mohl být ten pravý muž pro společný život.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Dokonce se začalo šuškat o možné svatbě a dětech. Lucie se ale vůči tomu vymezila.

„Myslím, že to se mě už netýká v tomto životě,“ razantně prohlásila umělkyně o možném sňatku v pořadu Face to Face.

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková / Zdroj: Super.cz

Partnera ale velmi chválí a říká, že Vojnar je vtipný a chytrý. Vondráčková je ráda, že ho potkala. Kvůli práci se ale moc často nevídají a o vážných krocích zatím nepřemýšlejí.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Nakonec zpěvačka řekla, že je také ráda, jak se daří její bývalému manželovi Tomáši Plekancovi, který s Lucií Šafářovou nyní čeká druhé miminko.

Psali jsme:„Vše vyřídí policie“: Dokument o životě Karla Gotta je volně dostupný. Proč se distributor obrátil na trestní vyšetřování

PSALI JSME: MONIKA BINIAS OBVINILA SVOU DCERU CHARLOTTE ŠTIKOVOU ZE LŽI: PRÝ PODVÁDÍ FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ODPOČÍVÁ SE SVÝM PARTNEREM V TATRÁCH: ZNÁMÁ MODELKA PROZRADILA, JAK PRACUJE NA NOVÉM VZTAHU

Share