Monika Binias obvinila svou dceru Charlotte Štikovou ze lži: prý podvádí fanoušky

Loni to vypadalo, že se Monika Binias a její mladší dcera Charlotte Štiková usmířily. Zdá se však, že určité napětí mezi nimi přetrvává. Matka se nedávno vyjádřila ke své dceři na Instagramu. Píše o tom server Super.cz.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Charlotte Štiková nedávno v posledním rozhovoru pro server Super.cz uvedla, že s matkou opět komunikují. Ale asi už nemají takový vztah jako kdysi v minulosti.

Charlotte shodila asi 40 kilogramů a její fanoušci ji za to chválí. Ale její matka na to hubnutí má svůj názor a rozhodla se veřejně promluvit na sociálních sítích.

Charlotte Štiková / Zdroj: tv.blesk.cz

Uvedla, že její dcera lže a že na sociálních sítích zveřejňuje falešné fotky svého těla. Podle ní má její dcera podvázaný žaludek.

Charlotte Štiková / Zdroj: instagram.com

Vysvětlila, že kvůli této lži by některé ženy mohly trpět anorexií, a tak se rozhodla říct pravdu, jak se vlastně její dceři podařilo zhubnout.

Charlotte se k podobným výrokům matky nechce nějak vyjadřovat. Pouze uvedla, že na svých sociálních sítích ukazuje svůj život.

Podle ní už delší dobu nekomunikují a na útoky Moniky reagovat nechce. „Udělala jsem za tím vším, co jsem si s ní v životě prožila, tlustou čáru,“ řekla pro Super.cz Štiková.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI SVÉ RODINY Z DOVOLENÉ: KAM ODJELA SE SVÝM MANŽELEM A DĚTMI BÝVALA MODELKA

PŘIPOMÍNÁME: JE VELMI PODOBNÝ SVÉMU OTCI BOŘKU ŠÍPKOVI: LEONA MACHÁLKOVÁ UKÁZALA FOTOGRAFII SE SVÝM SYNEM ARTUREM

Share