František Janeček otevřené promluvil o posledním hovoru s Ladislavem Štaidlem: “Věřil jsem, že se z toho dostane”

Známý skladatel a textař Ladislav Štaidl zemřel ve věku 75 let v neděli 31.ledna. Hudební boss František Janeček byl jeden z posledních, kdo telefonoval zesnulému skladatelovi před převezením do nemocnice.

Známý producent se dnes rozhodl, že portálu Super promluví o posledním rozhovoru s legendárním skladatelem. František řekl, že během posledního rozhovoru Ladislav moc špatně dýchal. “Rozloučil se slovy, že si jde na chvíli lehnout,” řekl Janeček.

Ladislav Štaidl/Zdroj: youtube.com

František se Štaidlem se naposledy setkali před vánočními svátky. Podle jeho slov, pozval je na večeři jejich kamarád Borek Severa. Po tomto setkání František se s Ladislavem jenom několikrát volal.

Podle slov Janečka, znali se se Štaidlem 50 let, v umělecké branži byli konkurenti, ale vždy jeden druhého vážili. František také uvedl, že Ladislav byl velmi inteligentním mužem.

František Janeček a Ladislav Štaidl/Zdroj: youtube.com

Když Štaidl odešel z showbyznysu, František se s nim moc často povídal po telefonu. “Byl velmi inteligentní a vzdělaný. Hovořili jsme o hudbě, malířství a samozřejmě i o ženách,” uvedl producent.

František věřil do poslední chvíle, že koronavirus zvítězí, ale bohužel to se nestalo. “Překonal toho už tolik, že jsem věřil, že se z toho dostane. Doteď nechápu, jak se vůbec mohl nakazit. Nikam nechodil, byl opatrný,” ukončil Janeček.

Ladislav Štaidl/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: KVŮLI VÁŽNĚ NEMOCI ODEŠEL DO HVĚZDNÉHO NEBE ZNÁMÝ SKLADATEL LADISLAV ŠTAIDL

PŘIPOMINAME: “TĚŽKO SE MI O TOM MLUVÍ”: DOJEMNÁ SLOVA PŘÁTEL O ODCHODU DO HVĚZDNÉHO NEBE LADISLAVA ŠTAIDLA

Share