Chlap o hmotnosti 325 kg se zamiloval a ztratil 152 kg, aby se vzal se svou milovanou: jak dnes vypadá

Brandon Scott ve věku 33 let vážil rekordních 325 kilogramů. Od dětství byl baculatý. Chlapec byl stresován neustálými hádkami mezi rodiči. Zavíral se v místnosti s hromadou jídla, aby neslyšel jejich skandály. Jeho rodiče ho neustále ovlivňovali, byli pořád v práci a Brandon se staral o své mladší sourozence.

Když byl na vysoké škole, jeho váha se začala snižovat. Aktivní život, přátelé, oblíbená zábava ho inspirovala a pomohla mu vyrovnat se se stresem. Cítil se dobře.

Když se rodiče rozvedli, všechno se změnilo. Matka požadovala, aby Brandon skončil s vyučováním a postaral se o ni a její mladší děti. Byla to pro něj velká rána, zhroutil se. Léčil svou bolest nezdravým jídlem. Začal tedy vážit 352 kg.

Brandon s lékařem/zdroj: tintelekt.com

Bylo pro něj těžké se po domě pohybovat, umývat se, dělat nějaké základní věci. Ale měl naději a sen. Brandon se zamiloval do roztomilé dívky Taylor. Nejprve byli přátelé, ale pak si uvědomili, že k sobě cítí něco víc.

Dívka nebyla Brandonovou váhou v rozpacích, zamilovala se do laskavého a veselého chlapa, který je uvnitř tohoto velkého těla. Brandon se ale nechtěl, aby se o něj Taylor starala, chtěl plnohodnotnou rodinu, děti. Ale s takovou váhou to bylo nemožné.

Brandon s dívkou/zdroj: tintelekt.com

Stanovil si tedy cíl zhubnout. Brandon ztratil více než 63 kilogramů sám, aby mu zmenšili žaludek. Když podstoupil operaci, vážil 211 kg.

Brandon s dívkou a lékařem/zdroj: tintelekt.com

Poté dodržoval všechna doporučení lékařů: byl aktivní ve sportu a dodržoval správnou stravu. Taylor, aby podpořila svého milovaného, ​​s ním také zhubla. Brandonovi bylo také odstraněno asi 30 kilogramů přebytečné kůže.

Brandon/zdroj: tintelekt.com

Ten chlap teď váží přibližně 100 kilogramů. Udržuje si formu a také se připravuje na svatbu. Brandon chce pokračovat ve studiu na vysoké škole a splnit si svůj sen.

PSALI JSME: DÍVKA ZHUBLA O 90 KILOGRAMŮ A STALA SE ŽIVOU BARBIE: JAK DNES VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: PŘED A PO: 56LETÁ ŽENA ZHUBLA 90 KILOGRAMŮ A STALA SE SPORTOVNÍ HVĚZDOU

Share