Dívka zhubla o 90 kilogramů a stala se živou Barbie: jak dnes vypadá

Od dětství dívka snila o tom, že bude jako Barbie, ale trpěla nadváhou a nemohla dosáhnout požadovaného vzhledu, dokud se nestal zázrak. Její příklad je přímým důkazem, že úsilí vůle a trpělivosti může dělat zázraky.

Barbie a dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Obyvatelka australského Sydney Kayle Lavendová zbožňovala panenky od dětství, ale při pohledu na sebe do zrcadla věřila, že v jejím vzhledu je Barbie velmi málo. V mládí dívka trpěla nadváhou.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

„Od samého dětství jsem byla baculatá, i když jsem toho tolik nejedla. Vedla jsem sedavý životní styl a váha se jen hromadila, zatímco jsem obdivovala krásu panenek,“ – řekla Kayla.

Láska k panenkám a nadváha zůstala s Lavendovou až do dospělosti. To však nezabránilo dívce znovu vytvořit obrazy Barbie.

„Snažila jsem se oblékat jako panenka, ale samozřejmě to bylo daleko od ideálu. Opravdu jsem se chtěla změnit, ale zkusila jsem téměř všechno, byla jsem zoufalá“

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2016 se Kayla po dlouhých jednáních s odborníky na výživu rozhodla pro komplexní operaci hubnutí pomocí operace žaludku.

Jedná se o postup, při kterém se v žaludku vytvoří dlouhý tenký rukáv, aby se zmenšil jeho objem a snížilo se množství spotřebované potravy. Podle Lavendové byl tento den mezníkem.

„Po operaci mi odborníci na výživu připravili dietu. Začala jsem hubnout. Byla jsem šťastnější než kdy jindy.“

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Ve snaze o nový vzhled se Kayla vzdala nezdravých jídel, rychlého občerstvení, sacharidů a cukru a také šla do posilovny.

„Mívala jsem 200 panenek, ale nyní jsem se stala 201, protože jsem se k nim také přidala,“ – řekla Kayla. „K svému novému vzhledu přistupuji velmi zodpovědně a budu se nadále zlepšovat.“

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Aby se motivovala, vytvořila si dívka účet Instagram, který jí pomáhá „převzít odpovědnost za své činy“.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

„Konečně si užívám života bez jakýchkoli fyzických omezení,“ – řekla Lavendová

PSALI JSME: TANEČNICE VYSTUPUJE POD PÍSEŇ BARBIE GIRL: VIDEO ZÍSKALO PŘES 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL UTRATIL 170 TISÍC DOLARŮ ZA TO, ŽE SE Z JEHO MANŽELKY STALA „ŽIVÁ BARBIE“: JAK NYNÍ VYPADÁ ŽENA

Share