Tanečnice vystupuje pod píseň Barbie Girl: video získalo přes 16 milionů zhlédnutí na YouTube

World Of Dance je americká reality show, jejíž popularita v průběhu let výrazně vzrostla. Show, jejímž producentem je Jennifer Lopez, spojila talentované tanečníky, kteří chtějí uspět v Hollywoodu.

Dytto / Zdroj: YouTube

Mezi těmito tanečníky je krásná Ditto s kudrnatými vlasy a modrýma očima, která se nedávno objevila na videu, které získalo vekou spoustu shlédnutí na YouTube.

Dytto / Zdroj: YouTube

Ditto se narodila v Miami na Floridě a její pravé jméno je Courtney Nicole Kelly. Jako dítě a teenager se zabývala gymnastikou, o čemž svědčí stránka s její biografií. Její popularita rostla spolu s řadou tanečních vystoupení.

Dytto / Zdroj: YouTube

Během představení v roce 2015 Ditto předvedla jeden z nejvíce jedinečných tanců. Výběrem chytlavé melodie „Barbie Girl“ ona zatančila v obzvláště atraktivním uměleckém stylu. Její pohyby odrážely veřejné mínění o Barbie a demonstrovaly neuvěřitelnou hbitost dívky.

Dytto / Zdroj: YouTube

Dytto / Zdroj: YouTube

Předvedené pohyby robota vypadaly lehce a uvolněně a ona dokonale ovládala své tělo.

Dytto / Zdroj: YouTube

Na závěr vystoupení moderátorka a její přátelé vynesli na pódium balónky a slavnostní dort. Její zjevné překvapení udělalo tento okamžik ještě výjimečnější.

PSALI JSME: MALÁ HOLČIČKA SE PŘIPRAVUJE NA TANEC A JAKMILE ZAČNE, ROZTAVÍ SE SRDCE PUBLIKA: VIDEO ZÍSKALO SKORO 14 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: TENTO TANEC NA ULICI ZÍSKAL VÍCE JAK 200 TISÍC ZHLÉDNUTÍ: TANEČNÍCI DOBYLI PUBLIKUM SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM VYSTOUPENÍM

Share