Někdo nechal pejska na letiště a nezanechal nic jiného než smutnou poznámku: po přečtení mnoho lidí začalo plakat

Příběh, který ukázal, že člověk by neměl okamžitě soudit činy jiného člověka.

Štěně/Zdroj: ru.sm.news

Jednoho dne našli zaměstnanci letiště na chodbě malé štěně čivavy, zjevně ani ne šest měsíců staré. Štěně žalostně kňučelo, obávalo se lidí kolem sebe, ale nejhorší v této situaci bylo, že vykazovalo známky násilí.

Štěně/Zdroj: ru.sm.news

Je těžké si představit, kolik kletby letištní personál řekl na majitele tohoto psa, který se odvážil nechat štěně na letišti.

Když však vzali štěně na ruce, jedna osoba upozornila na nenápadnou poznámku, která byla v nosiči. Po přečtení mnoho lidí začalo plakat.

Štěně/Zdroj: ru.sm.news

„Ahoj! Jsem Čui! Moje paní byla v násilném vztahu a nemohla si dovolit vzít mě na palubu. Vůbec mě nechtěla opustit, ale neměla jinou možnost. Můj bývalý přítel kopnul do mého psa, zatímco jsme se hádali, a má na hlavě velkou bouli. Pravděpodobně potřebuje veterináře. Čui moc miluji – prosím, miluj ho a starej se o něj.

Štěně/Zdroj: ru.sm.news

Po tomto dopise bylo všem jasné, co se psovi stalo a proč tu byl. Zaměstnanci si uvědomili, že se mýlili. V této situaci nešťastná dívka udělala správnou věc, protože pochopila, že štěně určitě nebude vyhozeno na ulici, zvláště po takové poznámce.

Čivava rychle našla muže, který si chtěl vzít toho nešťastného psa. Až dosud žije Čui šťastně, už bez násilí na sobě. Dokázal najít milující rodinu.

PSALI JSME: LÍNAJÍCÍ ŠTĚNĚ CHTĚLI NECHAT USPAT: ŽENA SE ALE POKUSILA PŘESVĚDČIT PRACOVNÍKY ÚTULKU, ABY VZALA ZVÍŘE K SOBĚ

PŘIPOMÍNÁME: PŘED PĚTI LETY ŽENA KOUPILA MÍSTO BYTU OPUŠTĚNÉ MĚSTO A PŘESTĚHOVALA SE TAM ŽÍT SAMA: JAK VYPADÁ JEJÍ ŽIVOT DNES

Share